Zlavové kódy Vám šetria nielen peniaze

Určite aj vy ste už postrehli vo virtuálnom košíku vášho obľúbeného obchodu kolónku „zľavový kupón“ alebo „zľavový kód“. Prezradíme vám, odkiaľ ich získate zadarmo a tak ušetrite na svojich nákupoch. Na Zlavovekody.sk pre český trh Slevovekody.eu nájdete stovky zľavových kódov a kupónov so zľavou, ktoré môžete použiť úplne zadarmo.

Zľavové kódy rozhodne potešia každého on-line nakupujúceho zákazníka. Prostredníctvom týchto kódov je nakupovanie na internete ešte výhodnejšie a kvalitné tovary a služby sú pre všetkých cenovo prístupnejšie. Stačí len pravidelne sledovať širokú ponuku zľavových kódov prehľadne zoradených do kategórií na našej stránke, vybrať si ten správny zľavový kód na nákup a na stránke daného e-shopu ho jednoducho pri objednávaní tovaru uplatniť.

 

Ako to celé funguje?

1. Vyhladanie zľavy
Vyhladávajte si zvolený tovar (pre každý tova odporúčame prv prečítať si recenzie tovaru) podľa kategórií, obchodu alebo použite vyhladávanie v hornej časti stránky. Kliknite na “Odkaz na zľavu” alebo “Použi zľavový kód”. Skopírujte si svoj zľavový kód.

2. Použitie zľavy
Kód vložte do príslušnej kolónky pri objednávke v internetovom obchode. Vačšinou je názov kolónky “zľavový kód”, “zľavový kupón” alebo “promo kód”

3. Získanie zľavy
Zľava bude odpočítaná z hodnoty objednávky a Vy ušetríte peniaze.

Related Post