• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Trenity.sk prenájom párty stanov a nafukovacích atrakcií

25/09/11

Plánujete opäť ďalšiu oslavu alebo akciu pre svojich známych, či pre väčšie množstvo ľudí? A neviete ako takúto udalosť ozvláštniť, vylepšiť? Stačí jednoduchý nápad. Čo tak tento krát usporiadať oslavu vonku a originálne.

Ak sa Vám nápad zapáčil, ale neviete ako na to, tak čítajte ďalej. Na internetovej stránke www.trenity.sk nájdete všetko čo na organizáciu zaujímavej párty v exteriéry potrebujete.

Trenity.sk je firma pôsobiaca na slovenskom trhu už od roku 2004 a má tu pevné miesto. Je jednou z popredných firiem prenajímajúca rôzne atrakcie svojim klientom. Ak využijete služby tejto firmy, tak Vaša spoločenská udalosť bude pre všetkých zúčastnených určite nezabudnuteľná.

Sortiment služieb je veľmi široký. V prvom rade však ide o prenájom rôznych nafukovacích atrakcií. Či už ide o klasické a známe skákacie hrady a nafukovacie šmýkačky vhodné na detské oslavy, alebo o bungee trampolínu a bungee running. S nafukovacích atrakcií sú ešte dostupné nafukovací vodný futbal, nafukovací gladiátori, fúkaný futbal a mnohé iné.

Okrem nafukovacích atrakcií však firma ponúka i rôzne hry ako šípky, hod kruhom na cieľ, twister či človeče nehnevaj sa. Ďalej sú dostupné i 3-gate s ktorými určite zažijete veľa zábavy. Možné je prenajať si i malé motorky.

Trenity.sk navyše od roku 2010 prináša svojim zákazníkom možnosť prenajatia veľkoplošných stanov rôznych veľkostí a tvarov. Sú vhodné na rôzne párty a udalosti, ochránia pred slnkom i pred dažďom. Ide o certifikované nemecké stany s najvyššou kvalitou. Navyše, trenity.sk ponúka i možnosť zabezpečenia príslušenstva na eventy – rôzne stoly a pivné sety.

Táto firma Vám prináša obrovskú ponuku atrakcií a potrieb pre všetky druhy osláv a akcií. Obrovským pozitívom je aj najnižšia cena prenájmu stanov, vrátane montáže a demontáže,  na trhu. Svojim zákazníkom ponúka trenity.sk aj možnosť využiť akciu – doprava zdarma – pri objednaní dvoch nafukovacích atrakcií.

Ak sa teda chystáte organizovať nejakú párty a chcete aby bola naozaj originálna a nezabudnuteľná, tak sa skúste obrátiť na trenity.sk, určite Vám s tým pomôžu.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273