Svadobné oznámenie plné nápadov

Nápadov existuje tak veľa, len si treba správne vybrať. Každý z nás si počas vzťahu necháva maličkosti, ktoré si ukladá do malej škatulky, alebo zásuvky. Skúste tieto poklady nájsť a prehrabať sa nimi. Zaspomínajte, kde ste všade boli a čo ste spolu prežili. Okrem toho, že sa výborne zabavíte, nájdete v spomienkach a odložených predmetoch možno tú najoriginálnejšiu myšlienku na vaše svadobné oznámenie. Nezabudnite, maličkosti sú najdôležitejšie.

Ste milovníci prírody a vašu vášeň a spoločnú posadnutosť horami vám pripomenul kus odloženého samorastu, ktorý vám váš vyvolený našiel na romantickej prechádzke lesom? Tak dotoho a dajte si svoje svadobné oznámenia vytlačiť na recyklovateľné, tenulinké preglejky. Nie je to len krásne a veľmi nápadité, ale aj eco-friendly. A vaši najbližší budú mať od vás kúsok lesa.
A čo tak spomienka na staré časy. Zbierate radi staré platne. V poslednom čase sa radi ľudia vracajú k týmto nosičom hudby. Dnes, v pretechnizovanom svete, kde všetko nájdete v digitálnej forme a stlačené v malých prehrávačoch, sa toto médium stalo vzácnosťou a takým retro oddychom. A vďaka tomu, zostalo veľa platní na zmar. Sú vyhodené a nepoužiteľné, tak čo s nimi. Zozbierajte ich, dajte si vytlačiť svoje originálne samolepiace etikety a nalepte ich na starú platňu. Šupnite ju do obálky, ktorá pripomína obal na platňu a máte to. Originálne svadobné oznámenie.

Related Post