Slnečné okuliare Police

Exkluzívne slnečné okuliare Police sú tou správnou voľbou pre všetkých mladých ľudí , ktorí majú svoj štýl . Okuliare Police svojim atraktívnym dizajnom totálne búra všetky stereotypy . Ich moderný vzhľad dodáva svojmu majiteľovi patričné sebavedomie a rebelský nadhľad nad vecou . Značka symbolizuje filozofiu, že vždy prežijú len tí najsilnejší .
Ako vznikol názov značky Police? Už od svojho počiatku je táto značka úzko spätá so slnečnými okuliarmi amerických policajtov, ktoré nosili v 80. rokoch. Tak vznikla myšlienka navrhnúť podobné okuliare, ktoré by pôsobili veľmi moderne, aj pre širokú verejnosť. Firma bola založená v 198 v Taliansku skúseným dizajnérom Ennio De Rigom .
Tvárami tejto jedinečnej a výnimočnej značky Police sa postupne stávali šarmantný a odvážni muži, ako je napríklad Bruce Willis, George Clooney, Antonio Banderas alebo David Beckham. Všetci títo slávni muži sú známi tým, že sa neuspokojí s ničím, čo nie je kvalitné a priemerné.
Tvar slnečných okuliarov Police je veľmi výrazný a sexy. Dokonalá prepracovanosť detailov a skvelý výber kvalitných materiálov, zaisťuje naozaj originálnu a zároveň veľmi účinnú ochranu zraku. Slnečné okuliare Police sú tiež vysoko odolné proti rozbitie alebo poškriabanie. Vyberať môžete z rôznych typov a tvarov obrúčok aj ich farebného spracovania

Related Post