Skvelá dovolenka na Slovensku

Nevýhody dovolenky v cudzine

Turbulentný vývoj politickej situácie a obava o zdravie v ďalekej cudzine. S tým všetkým sa musí turistický ruch vyrovnať nielen v tomto roku, ale zrejme aj do budúcnosti.

Spoznajte Slovensko

Je čas začať spoznávať to, čo je tak blízko okolo nás. Je to nielen úžasná príroda, ale aj nové atraktívne služby pre skvelé využitie voľného času. Dovolenka na Slovensku mala vždy čo ponúknuť. Teraz však na vás čakajú nové, lepšie a kvalitnejšie služby. Skvelé ubytovacie zariadenia doplnené modernými wellness či športovými aktivitami.

Rezervačný portál 123ubytovanie.sk vám ponúka skvelé ponuky na ubytovanie. Vybrať si môžete ubytovanie v rôznych regiónoch.

Skvelé zážitky na Orave

Jeden z najvýznamnejších turistických cieľov na Slovensku. Orava vám poskytne dostatok priestoru pre váš relax a zábavu. Orava má krásnu prírodu, kvalitné lyžiarske strediská a na Orave je tiež priestor na vodné športy – Oravská priehrada poskytne športovým nadšencov nádherne zážitky. Vďaka rozvinutému turistickému ruchu na Orave tu môžete nájsť dostatok ubytovacích zariadení. Ubytovať sa môžete v tradičnej Oravskej drevenici alebo oceníte komfort ubytovania v niektorom z Oravských penziónov či privátov, to necháme na vás.

Spoznajte Kysuce

Chystáte sa na hory a hľadáte ubytovanie na Kysuciach? Skôr ako si rezervujete ubytovanie, pozrite si aké možnosti vám ponúkajú Kysuce. Kysucká príroda je drsná, ale krásna zároveň, ak sa tu ubytujete, odmenou vám bude často ešte panenská príroda a krásne Kysucké scenérie. Na rozdiel od iných regiónov nie sú Kysuce tak zasiahnuté masovým turistickým ruchom, čoho výhodou je tiež dobrá cena za ubytovanie. Skorou rezerváciou získate kvalitné a cenovo dostupné ubytovanie.

 

Skvelé tipy na ubytovanie

123ubytovanie.sk má veľa skvelých tipov na ubytovanie aj v hlavnom meste Bratislave. Ak máte radi hory a aktívny relax pozrite si najlepšiu ponuku ubytovania v Tatrách.  V ponuke tiež máme  čoraz viac obľúbenejšie ubytovanie na Liptove.

Related Post