SECURELAX, s.r.o. – predaj bezbariérových vaní pre telesne a pohybovo postihnuté osoby

Naše bezbariérové vane s dvierkami uľahčujú postihnutým osobám samostatne fungovať aj v prípade vážneho postihnutia, bez námahy prekonávať prekážky pri vstupe a výstupe z vane, a to dokonca bez pomoci inej osoby.

Sme dynamická obchodná spoločnosť so sídlom v meste Rimavská Sobota, na juhu stredného Slovenska. Obchodná činnosť spoločnosti SECURELAX, s.r.o. je zameraná na vyplnenie medzery v ponuke bezbariérových sedacích vaní s dvierkami, ktoré sú určené pre ľudí s chorobami pohybového aparátu, pre seniorov, pre stavebné spoločnosti so  zameraním na montáž obdobných zariadení u konečného zákazníka, ako aj pre sanatóriá, kúpele a veľkoobchodné spoločnosti, ktoré majú záujem predávať nami ponúkané produkty spotrebiteľom vo svojom okolí. Naše produkty na www.securelax.com ponúkame zákazníkom na území Slovenska, Českej republiky, Maďarska, Rakúska, Nemecka, Švajčiarska a ostatných európskych krajín. Po dohode so zákazníkom sme ochotní náš tovar doručiť prostredníctvom kuriérskej služby aj mimo krajín EÚ. Bezbariérové vane s dvierkami od spoločnosti SECURELAX, s.r.o. boli navrhnuté a vyrobené za účelom uspokojenia špeciálnych potrieb našich zákazníkov. Vane pre seniorov a zdravotné postihnuté osoby ponúkame v troch základných modelových radách, a to ako model NATALIE, SIMONE alebo TIFFANY. Model NATALIE a TIFFANY je možné objednať aj s doplnkovou výbavou, ktorou je hydromasáž. Nami ponúkané bezbariérové vane sú určené pre seniorov, pre telesne a pohybovo postihnuté osoby, ľudí na invalidnom vozíku, ľudí s chorobami pohybového ústrojenstva, po operáciách chrbtice, bedrových kĺbov a končatín. Určené sú však aj pre tých ľudí, ktorí si vyžadujú komfort, relax a maximálne pohodlie pri kúpaní.

Všetky nami ponúkané produkty sú vyrobené v EÚ, pred predajom boli odskúšané a testované na tesnosť dvierok a priepustnosť vody. Samozrejmosťou je výroba z kvalitného materiálu vrátane skleného vlákna, ktoré sa vyznačuje svojou odolnosťou, vysokými estetickými a izolačnými vlastnosťami. Tým sa dosahuje vysoká životnosť, výsledkom čoho je spokojnosť našich zákazníkov bez reklamácií. Informácie na info@securelax.com.

Related Post