Objavte čaro poľovníctva

Ochrana zveri

Prostredníctvom prirodzeného lovu, sa reguluje stav prirodzených predátorov. Niektoré druhy ako medveď, rys či vlk je tiež napriek ich ohrozeniu potrebné v niektorých momentoch regulovať.

Urbanistický rast, výstavba ciest či skládok vplýva na prírodu a zdravotný stav zveri. V týchto prípadoch je potrebné zveri aktívne pomáhať. Poľovníctvo je teda najmä o starostlivosti o les a zver.

Vplyv človeka na prírodu čoraz viac negatívne vplýva na les a zver.

Zachyťte fascinujúce zábery

Aby mohol byť pobyt v lese príjemný a mohli ste pozorovať fascinujúce zábery, je možné si pomôcť. Praktickým pomocníkom pre poľovníkov, ale aj pre všetkých strážcov lesa je  fotopasca Welltar 7310 MC 940 nm.

Je určená do náročných klimatických podmienok. Vďaka lokalizácii do CZ a SK jazyka je jej ovládanie prirodzene intuitívne a jednoduché.

Kvalitná fotopasca

Táto špičková fotopasca má veľmi dobré parametre,  ktoré ju radia medzi špičku. Jej výhodou je však priaznivá cena a dostupnosť.

Efotopasce.sk je špecializovaný predajca fotopascí, a ako vyplynulo s prieskumu medzi zákazníkmi, pravé tí, čo si zvolili túto fotopascu boli najviac so svojou kúpou spokojný.

Welltar je tradičný a spoľahlivý výrobca fotopascí. Pridajte sa aj vy k spokojným zákazníkom a kúpte si fotopascu Welltar 7310 so zárukou.

Related Post