Objavte čaro kníhkupectva Zachej.sk

„Potom vošiel do Jericha a prechádzal cezeň. A tu muž, menom Zachej, ktorý bol hlavným mýtnikom a bol bohatý, zatúžil vidieť Ježiša, kto to je, ale nemohol pre zástup, lebo bol malej postavy“ (Lk 19, 1-3).

Zachej. Človek, ktorý túžil vidieť svojho Boha. Hľadal spôsob ako ho uvidieť a byť pri ňom blízko. Bol to muž odvahy a čistého srdca. Aj napriek svojmu povolaniu v sebe nosil túžbu vidieť niečo nevídané a počuť niečo neslýchané. Príbeh ďalej hovorí, že Zachejová túžba sa končí Ježišovou návštevou v Zachejovom príbytku.
Kresťanské kníhkupectvo Zachej ponúka svojim návštevníkom veľmi široký sortiment. Okrem pútavých kníh, ktoré môžu čitateľa priblížiť k Bohu, ponúka možnosť preskúmať aj svoju osobnosť, zamyslieť sa nad svojimi vzťahmi, priniesť potešenie pre svojich najmenších. V ponuke má aj kalendáre s rôznou tematikou ako je liturgický kalendár, či kalendár pre šikovné gazdinky. Samozrejme na tomto portáli nájdete aj tipy na darček pre rôznu vekovú kategóriu. Výberové kresťanské filmy a aj niečo z dielne pápeža – Svätého Otca Františka.

Samozrejmosťou je široký výber Biblie – Svätého Písma. Od zberateľských kúskov cez klasické a vreckové formáty až po detské ilustrované Biblie. K väčšiemu rozšíreniu vašich vedomostí je vám ponúknuté aj štúdium Svätého Písma od renomovaných biblistov. Na vysvetlenie a priblíženie slávenia eucharistie je tu niekoľko kníh od liturgistov. Katechizmus katolíckej cirkvi je súhrnom právd a učení katolíckej Cirkvi, ktoré by mal poznať každý praktizujúci kresťan. Zachej.sk ponúka aj obľúbenú verziu katechizmu pre mladých – Youcat.

Na prehĺbenie vašich vzťahov a k posmeleniu v ich napredovaní je tu množstvo tipov od skúsených ľudí venujúcich sa rodinnému poradenstvu. Kresťanstvo nie je len o slovách, ale aj o skutkoch. Témy ako láska, odpúšťanie, radosť, boj, odovzdanosť, vzájomné potešenie a mnohé iné, tiež nájdete na stránkach Zachej.sk.

Na prehĺbenie duchovného života je vytvorená sekcia, v ktorej je literatúra z oblastí duchovných cvičení, meditácii a modlitby Božím slovom. Tiež tu nájdete knihy na každý deň v roku – koncipované na 365 krátkych celkov.

Ak chcete niekoho prekvapiť, Zachej.sk ponúka hodnotné darčeky a to nielen v knižnej podobe. Na stránke Zachej.sk nájdete aj zľavy na najvyhľadávanejšie knižné produkty od slovenských a svetových autorov. Kníhkupectvo nezabudlo na žiadnu vekovú kategóriu – deti, mládež, ženy, muži, ale aj manželské páry. Toto kníhkupectvo je vhodné pre každého.

A tak, ako sa Zachej stretáva s Ježišom, tak aj vy máte možnosť zažiť Božiu blízkosť práve cez knihy ponúkané v kresťanskom kníhkupectve www.zachej.sk.

Related Post