Obalové materiály a drogéria z firmy Obaly A & T

Firma Obaly A & T je čisto českou firmou bez zahraničnej účasti. Firma Obaly A & T pôsobí na trhu už od roku 1994 a jej činnosťou je predaj obalového materiálu a drogistického tovaru. Zákazníkov firmy Obaly A & T sú prevažne firmy zaoberajúce sa gastronómiou a cukrársku výrobou alebo predajne mäsa, zeleniny a potravín. Firma Obaly A & T ponúkala najprv základný sortiment a ako sa postupne zvyšovali požiadavky zákazníkov, tak sa firma začala rozvíjať a teraz ponúka svojim zákazníkom až 2000 položiek, ktoré má firma vo svojom internetovom obchode skladom. Firma Obaly A & T sa nezameriava len na jednu skupinu zákazníkov a spolupracuje nielen s českými firmami, ale aj s renomovanými zahraničnými firmami.

Ak prevádzkujete reštauráciu, vináreň, piváreň, hotel, cukráreň, predajňu mäsa potravín zeleniny, alebo inú organizačnú môžu Vám pomôcť výrobky od firmy Obaly A & T. V ponuke internetového obchodu Obaly A & T nájdete tašky, sáčky, vrecia, krabičky na jedlo, cukrárske košíčky, tégliky, tácky, etikety, lepiace pásky a mnoho ďalších výrobkov užitočných pri vašom podnikaní. Okrem obalových materiálov má firma Obaly A & T tiež vo svojom internetovom obchode širokú ponuku drogistického tovaru. Internetový obchod firmy Obaly A & T ponúka umývacie a čistiace prostriedky, upratovacie a ochranné prostriedky, dezinfekčné prostriedky, pracie prostriedky, tekuté mydlá, lampové oleje a mnoho ďalšieho tovaru z oblasti drogérie.

Pri objednávaní tovaru v internetovom obchode firmy Obaly A & T nie je nutná registrácia zákazníka, ale registrovaní zákazníci majú proti neregistrovaným zákazníkom výhodu prednostného vybavovanie zákaziek. Registrovaným zákazníkom môžu byť tiež prideľované rôzne bonusy a zľavy, o ktorých sú včas informovaní. Štandardná doba dodania zásielky je do 48 hodín, podľa zvolenej formy dopravy a oblasti doručenie.

Viac nájdete na http://www.obalyat.cz/

Related Post