Nástenné hodiny Hodrexshop

Výraz HODREX je spodobnením drevených hodín. Prvotným heslom spoločnosti je: hodiny, ktoré sa dedia.
Spoločnosť HODREX pretrváva na trhu s hodinami už od roku 1992, produkujúc nie len nástenné hodiny. Firma vyrástla z neveľkých úzkych areálov na rozsiahle plochy počas 20-tich rokov. Mnohoročne si utvrdzuje post na trhu zlepšujúcimi krokmi, za čo vďačí dnešnej stabilite. O akosti ich roboty vypráva dobrá predajnosť a dobrú skúsenosť ich zákazníkov. Vypráva o tom zároveň mnohoročná spolupráca s nemeckou medzinárodnou firmou A.M.S., ktorá sa viac než 150 rokov zaoberá produkciou hodín.
Spoločnosť narába s vysoko prvotriednymi materiálmi a tvorí moderné výzory vďaka použitiu dreva, skla a kovov. Kvôli perfekcionistickému prístupu spoločnosti dosahuje svedomité prepracovanie každej drobnosti.
Jedná sa o rodinnú spoločnosť, ktorá sa viac než 20 rokov zapodieva výrobou exkluzívnych nástenných hodín. Pri vytváraní hodín vždy pamätá na zákazníkov, aby tak zaistila ich absolútne uspokojenie.
Firma Hodrex poskytuje neobyčajnú alternatívu naplánovať si aj nástenné hodiny na základe klientovho želania. Dá sa objednať sklenené nástenné hodiny s fotkou, ktorú si kupujúci vybral. Ak má dajakú srdcovú vec, má možnosť si ju takýmto spôsobom zvečniť. Pri hocijakom pohľade na hodinky si ju takto oživí. Rovnako je to nezvykle pekný darček pre milú, alebo príbuzných, či iných blízkych. Je to tiež špeciálny spôsob, ako rozradostiť svojho milého – obdariť hodinky s vlastnou alebo spoločnou podobizňou.
Nástenné hodiny si smie teraz už hockto objednať na základe svojich originálnych požiadavkov. Nekomplikovanosť, či krása, funkcionalita zlúčená s efektnosťou, nenápadnosť alebo exkluzivita. Nástenné hodiny smú vypadať všelijak, a to práve podľa požiadaviek akéhokoľek kupujúceho. Kým v spálni napĺňajú nástenné hodiny viac práve funkčnú rolu, v obývacej izbe môžu zastúpiť okrasný predmet. Kupujúci si môže nástenné hodiny farebne a vhodne doladiť k vnútrajšku tak, aby doňho súmerne zapadali, alebo si vybrať ostrejšie možnosti a nechať ich blysnúť sa nad ostatnými prvkami miestnosti.

Related Post