Na Vašu svadbu sa odvezte tak aby si to všetci zapamätali

Pamätáte si výlety po talianskych letoviskách, kde vás odvezú v malom trojkolesovom bicykli po krásne zaplnenom korze. Voňavý vánok od mora, smiech a vrava okoloidúcich a tie rozmanité farby mihajúce sa okolo vás. Preneste si tento pocit na vašu vysnívanú svadbu. Poobzerajte sa po okolí, určite niekto bude mať takýto výnimočný prostriedok doma.
Páčia sa vám americké staré filmy? Tak si ich pozrite a dávajte si pozor, na čom vaši obľúbení, hlavní hrdinovia jazdia. Sú to obrovské americké silné autá, alebo vidiecke nákladné vozidlá, ktoré vyzerajú tak romanticky. Už ste dostali nápad? My vieme, že áno. Nezabudnite, že v tomto duchu sa môže niesť aj Vaše svadobné oznámenie.
Každý z nás už aspoň raz videl žltý taxík. Či už na fotke, vo filme, alebo sa v ňom sám v New Yorku viezol. Viete, ako štýlovo by ste vyzerali, ak by ste sa v ňom viezli na svadbu? Skúste si jeden nájsť a môžete sa vydávať.
Ak máte radi golf, skúste si požičať na svadbu malý rozkošný golfový vozík. Predstavte si, ako sa cez golfové ihrisko prepravíte na vašu svadobnú hostinu. A ide sa do toho. Počas bežných dní pracujete na farme a s traktorom. Načo platiť za drahé autá. Traktor je nevšedný a veľmi vtipný prostriedok na prepravu novomanželov. Trocha stužiek a kvetov dokáže zázraky. Takýto nezvyčajný námet je skvelý aj pre svadobné oznámenie.
Ďalšou neprekonateľnou a neskutočne romantickou možnosťou prepravy, je voz a nádherný kočiar. Môžete sa odviesť aj na samotných koníkoch po nádhernej lesnej ceste. Možností, aký kočiar si zvoliť je veľa. Zvoľte si farmársky, alebo rozprávkový, ktorý vyzerá, ako by ste si ho požičali od Popolušky. Práve takéto rozprávkové môže byť aj Vaše svadobné oznámenie

Related Post