• Čo získam?
  • PR článok s možnosťou troch odkazov. Stačí nás kontaktovať!

Moderná realitná kancelária

20/10/11 Tags: realitná kancelária, reality

Moderná realitná kanceláriaV súčasnej modernej dobe ide všetko dopredu. Všetko sa vyvíja obrovskou rýchlosťou, a preto žiadna firma nesmie zaostávať, inak nebude mať úspech a ľudia o jej služby nebudú mať záujem. Aj toto bol dôvod prečo sa do modernizácie pustila aj realitná kancelária Negotiant. Investíciou do nových technológií sa snaží priblížiť svojim klientom a vyjsť im tak v ústrety.

Hlavnou vecou, ktorá prešla zmenami, je nový upgrade webového portálu www.negotreal.sk. Tieto vylepšenia prinášajú klientom veľa užitočných funkcií. Ako napríklad: možnosť prijímať aktuálne ponuky nehnuteľností plne automaticky cez službu Reality agent pre registrovaných klientov, online objednávanie zhotovenia virtuálnej prehliadky či službu Reality assistant.

Virtuálne prehliadky, ako už vyplýva z názvu, sú prehliadky nehnuteľností, ktoré si môžu potenciálni kupci pozrieť online cez internet v pohodlí svojho domova. Vďaka tomu nemusia obehať množstvo bytov aby si vybrali ten pravý. Ale vyberú si cez internet užší výber a idú sa pozrieť iba na tie, ktoré im skutočne vyhovujú.

Výhodou je to i pre ľudí alebo firmy ponúkajúce nehnuteľnosť. Vďaka tejto službe sa nehnuteľnosť iba profesionálne nafotí, následne sa zostaví virtuálna prehliadka a klienti si už môžu vyberať. Predávajúci tak nemusí danú nehnuteľnosť predvádzať nespočetne krát kým sa nájde kupec ale počet reálnych prehliadok sa zníži. Plusom pre predávajúcich je i možnosť získať štatistiky o počte uskutočnených virtuálnych prehliadok na ich nehnuteľnosti.

So službou Reality assistant získa klient svojho osobného realitného makléra, ktorý sa bude starať o jeho potreby. Maklér bude vyhľadávať ponuky namiesto klienta a toho bude pravidelne informovať o ponukách, ktoré vyhovujú jeho kritériám. Reality assistent prináša i možnosť vykonania obhliadky nehnuteľnosti priamo maklérom. Ten bude následne informovať svojho klienta o svojom názore a dá mu aj fotodokumentáciu daného bytu. Vďaka tomu má aj zaneprázdnený klient šancu získať práve takú nehnuteľnosť akú potrebuje a nestrávi kopu času jej hľadaním.

Ak teda hľadáte, či predávate nehnuteľnosť a máte radi nové veci, tak sa Vám určite zapáčia aj vyššie spomínané služby a moderná realitná kancelária.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273