Kondómy ako súčasť moderného života

Krátka história kondómov

Kondómy slúžia ako najobľúbenejší antikoncepčný prostriedok. Ich história je skutočne dlhá. Už okolo roku 1500 sa pri syfilických epidémiách používali plátenné kondómy.  Sériová výroba kondómov začala až okolo roku 1850 ako výsledok vulkanizácie gumy, ktorú objavil Charles Goodyear. Prvé kondómy boli preto vyrábané ako umývateľné a opakovane použiteľné až do príchodu latexových v roku 1912. Prvé lubrikované kondómy sa začali predávať v roku 1957.

Samozrejme doba pokročila a vy si tak môžete užívať pocit dokonalých kondómov. Tie si môžete vyberať nielen podľa účelu, ale aj podľa svojho vkusu napríklad farebné kondómy. V ponuke sú obľúbené aromatizované prezervatívy, dostupné sú tiež rôzne veľkosti od menších až po väčšie kondómy.

Moderná ponuka kondómov

Ponuka internetových obchod je dnes naozaj široká a zaujímavá. Vyberte si preto špecializovaný internetových obchod na kondómy, kde si môžete vyberať z toho najlepšieho. Svetkondomov.sk je predajca overených kondómov. V jeho ponuke nájdete prehľadne členené kategórie, kde si vyberie každý. V ponuke sú výhradne produkty od osvedčených výrobcov Durex, MySize, Pasante alebo EXS.

Načo slúžia kondómy

Kondómy sú neoddeliteľnou súčasťou každého milovníka, ktorý dbá nielen na ochranu pred pohlavnými chorobami ale aj neplánovaným tehotenstvom.

Vyberte si správny kondóm

Vyberte si aj vy ten správny kondóm, alebo môžete experimentovať. Svetkondomov.sk nepozná hranice fantázie, ktoré by vám nesplnil.  Ponuka je skutočne široká, nakúpte si kondómy on-line bez rizika.

Diskrétny nákup

Nákup je absolútne diskrétny a vybavenie objednávky rýchle.  Objednávka príde nenápadne balená, nikto nezistí, čo je obsahom balíčka.

Related Post