Klopové krabice Akart

Klopové krabice sú bezpochyby jedny z najpoužívanejších transportných obalov , s ktorými sa stretávame takmer denne . Krabice s klopami sú vhodné najmä na prepravu alebo uskladnenie ako krehkého tovaru , tak aj ťažších predmetov .
Z čoho sa skladá klopová krabica
Klopové krabice sú vyrábané z niekoľkovrstvové lepenky a majú klopy na spodnej aj vrchnej strane . Pre ušetrenie nákladov za dopravu sú zákazníkom dodávané v rozloženom stave . Takúto krabicu možno ľahko zložiť a zaistiť pomocou lepiacej pásky .
Praktický obal za nízku cenu
Kartónová klopová krabica zaisťuje ochranu uschovaných predmetov proti rozbitiu , vypadnutiu , alebo zaprášeniu . Predstavuje tak dokonalý transportný obal za veľmi nízke poziřovací náklady .
Široké využitie klopových krabíc
Krabicu s praktickými klopami oceníte nielen pri manipulácii s tovarom , ale aj v domácnosti . Uskladniť do nej môžete knihy , detské hračky , sezónne oblečenie , rôzne drobné predmety atď Klopové krabice nachádzajú svoje uplatnenie aj v kanceláriách na úschovu dokumentov a listín . Svoju funkciu plní aj napríklad v archívoch a alebo v ďalších inštitúciách .

Related Post