kamenarstvodubsky.sk – kamenárske služby na profesionálnej úrovni

Nájsť kvalitné kamenárstvo je v dnešnej dobe neľahkou úlohou. Pri výbere je dôležitá cena práce, používané materiály, a samozrejme, keďže kamenárstva hľadáme často práve pri strate blízkej osoby, osobný a citlivý prístup k zákazníkom. LD Kamenárstvo Dubský Bratislava ponúka kvalitné kamenárske služby v oblasti cintorínskej architektúry a stavebníctva.

Jednou z hlavných oblastí nášho pôsobenia je práve cintorínska architektúra. Výroba pomníkov či hrobov je veľmi citlivou záležitosťou, kvôli čomu pristupujeme k zákazníkom osobitne a snažíme sa vytvoriť výrobok presne tak, ako si to želajú. Medzi hlavné druhy výrobkov patria hroby a pomníky, ktoré okrem samotnej výroby samozrejme aj montujeme, či v prípade starších hrobov rekonštruujeme. Podľa vašich požiadaviek vieme vyrobiť kamenné plochy pre jednohrob, dvojhrob,
urnový hrob, či rôzne doplnky ako napríklad vázy. Samozrejmosťou je aj výroba písmen používaných na pomníkoch a ich montáž.

Okrem cintorínskej architektúry vyrábame aj kamenárske výrobky používané či už v interiéri, alebo exteriéri. Vyrábame kamenné plochy na schody, krby, rôzne obklady používané typicky v kuchyni či kúpeľni a pracovné dosky.

Naše produkty sú vyrábané z dvoch základných druhov materiálu – žuly a mramoru, z ktorých každý ponúkame s rôznymi vzormi a povrchovými úpravami. Rôzne druhy mramoru a žuly sú od seba značne odlišné, čo robí výber toho správneho materiálu naozaj dôležitým. Pomôžeme Vám vybrať ten správny vzor a farbu kameňa.

Ak hľadáte akýkoľvek produkt z oblasti kamenárstva, Kamenárstvo Dubský bude pre Vás tým správnym riešením. Môžete nás kontaktovať telefonicky, e-mailom, alebo nás navštíviť priamo na prevádzkovom mieste. Viacej informácií o našich službách a výrobkoch, spolu s kontaktnými údajmi, nájdete na našej internetovej stránke www.kamenarstvodubsky.sk.

Related Post