I♥ ZĽAVY

Čochvíľa tu máme Vianoce a vy rozmýšľate čím obdarujete svojich blízkych? Urobte radosť nielen im, ale aj sebe a navštívte nákupné a spoločenské centrum OC CENTRAL. To si pre vás pripravilo jedinečný nákupný víkend plný špeciálnych zliav až do výšky 80% s názvom ♥ ZĽAVY, ktorý vás čaká 24. – 27. novembra.

i-love-zlavy_1

Zľavové kupóny si môžete stiahnuť priamo do svojho mobilu. Stačí, keď kliknete na ezlavy.central.sk, vyberiete si konkrétnu zľavu a následne zadáte svoje telefónne číslo. SMS správou s kupónom sa potom preukážete v predajni.

Jedinečnou novinkou je, že o kupóny môžete požiadať cez Facebook Messenger. Vyhľadajte si v aplikácii „CENTRAL Bot“ a začnite si četovať. Kupón dostanete zadarmo a potom už len nakupujte s úsmevom. S CENTRAL Botom sa môžete spojiť aj na webstránke alebo zoskenovaním kódu.  CENTRAL Magazin so zľavovými brožúrkami bude zároveň distribuovaný na vybrané adresy v Bratislave a samotné brožúrky plné zliav môžete získať aj priamo v nákupnom srdci Bratislavy.

Fantastické nákupy sú ideálnou príležitosťou, ako sa pripraviť na najkrajšie sviatky v roku v predstihu a ešte aj ušetriť. Až osemdesiat obchodov ponúkne neodolateľné zľavy ! Špeciálnym dňom bude piatok 25. november, keď sa v rámci Black Friday zapoja aj ďalšie  prevádzky so špeciálnymi akciami. Dámy môžu svojim polovičkám pošepnúť, čo by ich potešilo v obchodoch  Liu Jo či Tamaris.  Páni ušetria vďaka zľavám v obchodoch Adidas, Humanic alebo Diesel. Zavítajte do CENTRALu spolu s celou rodinou, určite neoľutujete!

i-love-zlavy_2

Related Post