Gastro obaly na všetky príležitosti

Chystáte svadbu alebo oslavu a zháňate krabičky na torty a výslužky? Chystáte hotelovým hosťom jedlo so sebou na cestu do obedárov? Máme pre Vás tip, ako jedlo zabaliť do originálnej a elegantnej krabičky. Klasické biele cukrárske krabice pozná každý a povedzme si úprimne, tie sú už dosť stereopytné. Samozrejme, krabičku praktického tvaru s uškomi na odnos, hneď v niekoľkých farebných prevedeniach a za dobré peniaze, to sa už naozaj oplatí. Oslníte a zároveň zabalíte všetko, čo potrebujete. Torty, koláčiky, zákusky, chlebíčky a ďalšie druhy jedla.

Krabičky na potraviny a výslužky sa veľmi dobre skladajú. Je možné kúpiť hneď niekoľko farebných prevedení. Klasickú bielu, prírodnú hnedú vínovú alebo modrú. A ak si z týchto farieb nevyberiete, je možné nechať si vyrobiť rozmer i farbu na mieru. Naviac s potlačou! Pri dnešnej presýtenosti trhu službami a výrobkami je veľmi dôležité dokázať odlíšiť sa od konkurencie. Tu sa Vám táto príležitosť sama ponúka.

Krabice na víno všetkých tvarov

Takže dezert i večeru už máme zabalenú, a čo tak si originálne zabaliť víno alebo niekoľko fľaší vína pre firemného klienta, zamestnanca alebo len tak, ako darček pre priateľa? Ne tieto príležistoti existuje hneď niekoľko riešení. Krabičky na víno plnia ako darčkeovú tak aj ochrannú funkciu. Pritom ide o obyčajný kartón, ktorý je zafarbený alebo zostáva čisto prírodne hnedý, a napriek tomu má stále svoje kúzlo.

Krabice na víno rôznych tvarov a veľkostí. Na jednu fľašu, dve, tri i štyri fľaše vína. S rozmermi i technickým riešením krabice Vám pomôžu konštruktéri na Paketo.sk. Dokážu Vám vyrobiť krabicu na mieru už od veľmi malého počtu kusov. Nebudete musieť platiť výsekovú formu, a tým pádom ušetríte viac korún. To je už veľmi lákavé.

Kvalitné krabice na pizzu sa oplatia

Aj pizzerie zažívajú svoj boom v roznáške pizze. Je stále viac zákazníkov, ktorí si chcú ušetriť cestu do reštaurácie a radšej si objednávajú pizzu domov. Potom nezostáva nič iné, len pizzu ešte horúcu, v neporušenom stave doručiť čo najrýchlejšie. Iste ste sa už niekedy stretli s nekvalitnými pizza krabicami. Vybalíte pizzu, ktorá na Vás nevkusne pozerá, lebo väčšina surovín je prilepená na hornom veku krabice. Chuť každého rýchlo prejde a následne tiež rýchlo prechádzate k inej reštaurácii. Nezostáva teda nieč iné, len staviť na kvalitu obalu. Aj keď sa to nezdá, obal je práve tou čerešničkou na torte, vďaka ktorému s k nám dostávajú potraviny čerstvé, nepošokodené a lahodné. A to nielen z reštaurácií.

Odlíšte se od konkurenčnej reštaurácie, cukrárne alebo hotela. Dajte svojej svadbe alebo oslave originalitu a vyskúšajte gastro krabičky od Paketo.sk.

Related Post