Fleshlight predstavuje v súčasnosti najlepší pánsky masturbátor. Zloženie je veľmi unikátne, na trhu neexistuje podobný produkt porovnateľný s Fleshlight – je to vďaka patentovanému materiálu SuperSkin, za ktorým stoja roky vývoja. Garancia originality a pôvodu produktov. Obchod overený zákazníkmi, záruka kamennej predajne. Možnosť osobného odberu v našom sexshope v Bratislave.

K dispozícii je množstvo originálnych produktov, príslušenstva a doplnkov prvotriednej kvality, ako napríklad ošetrovací antibakteriálny prostriedok Fleshwash, lubrikačné gély Fleshlube Water založené na vodnej báze, erotické pomôcky pre dámy a pre pánov.

Produktová línia je rozčlenená do viacerých celkov, ako sú Fleshlight Pink, Fleshlight Girls, Sex In A Can, Flight, Blade, Sword, Vibro, priehľadné modely Ice, Crystal a iné.

Jemný, nevibračný patentom chránený materiál “Real Feel Super Skin®” je navrhnutý práve za účelom čo najviac priblížiť reálny sex. Vložky sú dodávané v plastovom balení pripomínajúcom obyčajnú baterku, ktoré umožňuje diskrétne uloženie. FLESHLIGHT sa jednoducho používa a čistí a je 100% bezpečná. Správnym používaním a ošetrovaním vydrží majiteľovi veľmi dlhý čas.

Skladom máme neustále všetky populárne modely, ak aj populárne novinky, napríklad z kolekcie Fleshlight Pirates.

U nás si vyberie každý, pre dámy máme v ponuke luxusné vibrátory skladom, u nás si vyberie naozaj každý.

Vyberte si z našej ponuky, zastavte sa osobne ešte dnes 🙂

Related Post