• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Firemný štýl pre úspešnú firmu

14/06/12 Tags: corporate idenity, design, firemní styl

Máme pre Vás malú hádanku. Prezentuje firmu svojmu okoliu, prezentuje produkty potenciálnym aj stávajúcim zákazníkom a je neoddeliteľnou súčasťou každej úspešnej firmy. Čo je to? Odpoveď znie: corporate identity. Nič Vám to nehovorí? V preklade corporate identity značí firemný štýl alebo firemnú kultúru.

Firemní styl“ využíva prvky navrhnutého grafického designu k docieleniu jednotného vzhľadu pre firemné tlačoviny, obchodnú korešpondenciu, propagačné materiály, a to v tlačenej, ako aj elektronickej podobe. Cieľom každej firmy by mala byť snaha odlíšiť sa čo najviac od konkurencie, aby zákazník produkty spoločnosti na preplnenom trhu rýchlo a jednoznačne identifikoval. Preto je vhodné nástroje corporate identity čo najviac využívať.

Odporúčame Vám vložiť sa do rúk profesionálov, ktorí majú s tvorbou firemného štýlu dlhoročné skúsenosti. Pripravia originálny design Vašich firemných stránok, navrhnú unikátne logo, vizitky aj potlače automobilov. Naši odborníci sú pripravení na akékoľvek otázky, radi pomôžu so všetkými prvkami firemného designu. Sú tu len pre Vás!

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273