Fidget Spinners

Absolútna vychytávka tejto sezóny! Je to však skvelá voľba pre deti, ktoré majú poruchy pozornosti a sú hyperaktívne.

Fidget spinners sú malé, guľôčkové zariadenia, ktoré môže používateľ otočiť medzi svojimi prstami. Je to vlastne super hračka, ktorá prináša zmyslovú skúsenosť.

Hra s touto vychytávkou  zlepšuje spoločenskú interakciu medzi deťmi v dobe počítačových hier.  Predáva sa tiež ako prostriedok na zmiernenie stresu, ktorý pomáha deťom s problémami učenia a koncentráciu. Práve v týchto skúškových dňoch je to teda perfektný spoločník!

Fidget spinners sa objavili na jar, zdanlivo z ničoho, ako nenútený gadget. Do decembra 2016 slovo “fidget spinner” v podstate neexistovalo.

Takže čo sú to fidget spinners?

Ak ste sa ešte nestretli s touto štýlovou vecičkou – tak potom vám ju predstavíme. Je to plastová alebo kovová hračka, vo veľkosti dlne, ktorá sa otáča okolo stredového disku. Keď sa gadget točí, môže byť vyvážený na prstoch,.

S týmto gadgetom môžete robiť rôzne triky a kúsky.  Najväčšou výzvou je vrhnúť spinner na priateľa a snažiť sa ho chytiť.

Ak sa rozhnete pre kúpu tejto antistresovej hračky, určite si kúpte len kvalitný kúsok, ktorý zaručí zábavu na dlhý čas. Nezabudnuteľné zážitky počas voľných chvíľ s priateľmi vás nadchnú.

Vyberet si ten najlepší fidget spinner pre vás. Hľadali sme na internete pre vás tú najlepšiu ponuku týchto hračiek, a pri porovnávaní rôznych predajcov sme vybrali to najlepšie. Luxune-doplnky.eu má v ponuke rôzne typy týchto hračiek skladom, pripravených pre vás.

Oddychujte počas prípravy na skúšky a písomky, a počas leta môžete zabiť kopec voľného času –  a všetko bude také jednoduché a zábavné

Related Post