Dotykové sklo iPad

Jedna z najznámejších sérií tabletov, ktorá sa oficiálne predáva už viac ako 4 roky patrí v súčasnosti medzi najpredávanejšie výrobky americkej spoločnosti Apple. IPad, ktorý sa predával v celkovo už v štyroch sériách patrí medzi najvýkonnejšie, ale aj najdrahšie široko dostupné tablety sveta. Ako postupovať pri rozbití jeho dotykového skla? Aké sú náklady na výmenu dotykového skla iPad?

Nové dotykové sklo iPad

Výrobky spoločnosti Apple patria medzi najpredávanejšie, no zároveň medzi najdrahšie v celosvetovom mieritku. Vďačiť tomu môžu predovšetkým nadštandardnému výkonu a samotnej značke Apple, ktorá patrí už niekoľko rokov medzi lídrov vo svojom obore. Nanešťastie aj výrobky Apple nie sú nerozbitné a preto sa častokrát stáva, že drahé dotykové sklo iPadu sa pri trocha nepozornosti rozbije. Kde konkrétne je možné kúpiť nové a originálne dotykové sklo iPad za prijateľnú cenu?

Eshop mobil-gsm.sk sa výhradne špecializuje na predaj náhradných súčiastok pre tablety a smartfóny. Medzi sortiment tovaru patrí aj dotykové sklo iPad, ktoré si môžete kúpiť už za približne 30 €. Všetok tovar je naviac skladom.

Dotykové sklo iPad – výmenu každý nezvládne

Výmena súčiastky akou je dotykové sklo IPadu nepatrí medzi činnosti, ktoré zvládne každý z nás. Práve naopak, pri neodbornej výmene sa nie len táto súčiastka, ale aj celý iPad môže nenávratne poškodiť. Preto, ak si na túto výmenu netrúfate, odporúčame Vám sa obrátiť na najbližšie servisné centrum. Vyvarujete sa tak možným komplikáciám s výmenou dotykového skla u Vášho iPadu.

Objednajte si aj vy ešte dnes úplne nové a originálne dotykové sklo iPad z eshopu mobil-gsm.sk, ktorý svojím zákazníkom ponúka len kvalitné a originálne súčiastky svetoznámych výrobcov tabletov a smartfónov.

Related Post