Darujte vašej láske na Valentína nádherný darček!

Sviatok zamilovaných je už pred dverami a vy nemáte ten správny darček pre vašu polovičku? Nákupné srdce Bratislavy Central vám prináša tipy na exkluzívne darčeky ideálne na Valentína, ktorými sa môžete inšpirovať. Vyberte sa nakupovať ešte tento týždeň a využite tak posledné dni výpredajov!

Výnimočnú valentínsku nádielku si pre vás pripravili obľúbené predajne šperkov, hodiniek,  módneho oblečenia a doplnkov, kozmetiky a starostlivosti o zdravie. Ak chcete výber ponechať na vašu polovičku, darčekové poukážky Central sú najlepšou voľbou. Sú dostupné v hodnote 10, 20, 50€  a zakúpite ich na infopulte obchodného centra.

Valentínske tipy Potten & Pannen Staněk

Čo tak venovať kvalitné a dizajnovo vychytené kuchynské a domáce potreby Potten & Pannen Staněk?

  1. Filtračná kanvica BRITA Navelia v netradičnom tvare i farebnom prevedení nielen zlepší kvalitu a chuť vody, ale i pozitívne naladí, cena 21,90 €.
  2. Francúzsky čaj Kusmi Sweet Love je vyváženou kombináciou čierneho čínskeho čaju, sladkého drievka, guarany, ružového korenia a ďalších korenín. Povzbudí zmysly, dodá energiu a vitalitu – ideálny na dni plné lásky. Objem 125 g, cena 17,60 €.
  3. Forma na pečenie z nepriľnavého platinového silikónu značky Lekue pomôže vyjadriť city výstižne aj bez slov, cena 19,50 €.

Valentínske tipy Sofia Jewelry

Oslávte romantiku s nádhernými a trvalými klenotmi, ktorých ponuku nájdete v Sofia Jewelry v podobe novej valentínskej kolekcie Pandora.

  • PANDORA:  Korálka “Zámok lásky”  69,00 €, Materiál: Striebro, číre zirkóny
  • PANDORA: Korálka “Filigránové putá lásky”  65,00 €, Materiál: Striebro, číre zirkóny

Valentínske tipy Manufactura

Kozmetika poteší každú ženu. Navyše vďaka kozmetickým produktom značky Manufactura, ktoré sú inšpirované prírodnými ingredienciami, sa vaša kúpeľňa premení na domáce kúpele.

  1. Romantická bylinná kúpeľová soľ s ružou prispieva k odstráneniu únavy a stresu. Objem 300 g, cena 3,60 €
  2. Prírodná vonná sviečka z palmového vosku – srdiečko, cena 1,15 €.
  3. Zvláčňujúci krém na ruky so soľou z Mŕtveho mora a bambuckým maslom, cena 6,10 €.

Valentínske tipy Palmers

Urobte radosť svojej drahej s luxusnou valentínskou kolekciou spodnej bielizne Palmers, ktorú nájdete jedine v OC Central.

  • Nohavičky 27,90 €
  • Tielko 29,90 €

Related Post