Dajdopyt.sk – zadajte dopyt, získajte dodávateľa

Skúšali ste už hľadať dodávateľa pre Vašu spoločnosť prostredníctvom internetu? Oslovili ste niekedy spoločnosti a firmy priamo prostredníctvom zadania zákazky? S nami je zadať dopyt jednoduché a vyhľadať dodávateľa trvá len niekoľko minút – zaregistrovaním firmy.
Naša spoločnosť prevádzkujúca portál Dajdopyt.sk Vám ponúka priestor, ktorý môžete zužitkovať v prospech Vašej spoločnosti alebo firmy. Stačí zadať váš dopyt, registrovať Vašu firmu a počkať na ponuky ostatných spoločností, z ktorých môže byť jedna Váš budúci dodávateľ služieb alebo tovarov.
Majiteľ portálu Dajdopyt.sk, Norbert Hric, sa o internetovom priestore na sprostredkovanie obchodov pre firmy vyjadril:
“Naša spoločnosť, a portál Dajdopyt.sk, ponúka priestor, kde jednotlivé právnické osoby môžu registrovať svoju firmu alebo spoločnosť s cieľom zadať dopyt a tým získať dodávateľa služieb alebo tovarov. Registrovať firmu je jednoduchý a rýchly proces, ktorý zvládne aj menej zdatný používateľ internetu. Následne na zadaný dopyt vyberieme najvhodnejších a cenovo prístupných dodávateľov, o ktorých informujeme dopytujúceho zadávateľa s ponukou zákazky. Tento proces obchodu je pre obe strany efektívny, pohodlný a rýchly.”
Samozrejme, dobrý nápad a kvalita sa na internete predáva sama, preto už teraz vo veľmi krátkej histórii stránky Dajdopyt.sk ponúkame niekoľko desiatok zadaných dopytov a registrovaných firiem, ktoré figurujú na strane dodávateľov.
“Aby sme zadávateľov dopytov a dodávateľov inšpirovali, musíme na záver spomenúť aj fakt, že svoje zákazky a ponuku služieb a tovarov môžu registrované firmy ponúkať v základnom balíčku úplne zadarmo,” dodal majiteľ internetového trhoviska Dajdopyt.sk Norbert Hric.

Related Post