• Čo získam?
  • PR článok s možnosťou troch odkazov. Stačí nás kontaktovať!

Aký tvar svadobného oznámenia zvoliť?

10/10/14

Skúste farebné, poukladané do tvaru torty, alebo ich poukladajte do krásnych krabíc v tvare pyramídy. Môžete ich dať na paličky a pozapichovať do kvetináčikov, alebo polystyrénových podstavcov, vyzdobených v štýle vašej svadby. Po prípade, ich iba dajte do krásnych pohárov. Makrónky sú aj nádhernou výslužkou. Preto ich zabaľte do malých krabičiek, celofánových sáčkov, alebo pekného papiera. A vaše výslužky budú neodolateľne krásne a originálne.
A teraz sa presunieme do USA. Tu totiž vznikli v poslednom čase tak veľmi obľúbené cupcaky. V Británii im hovoria vílie tortičky. A to práve pre ich rozprávkový výzor a chute. V duchu rozprávky sa môže niesť aj Vaše svadobné oznámenie. . Preto sa nebojte a dajte si na svoju svadbu vyrobiť originálny desert či originálne svadobné oznámenie. Použite svoju fantáziu a vytvorte si niečo výnimočné, a ak spojíte dohromady všetky tri spomínané dezerty, určite na svojej svadbe zabodujete. Veď malé a krásne veci sú roztomilé a hostia vám poďakujú. Určite sa až tak veľmi neprejedia. A v neposlednom rade ocenia aj Vašu kreativitu pri tvorbe svadobného oznámenia. Prianím krásnej svadby, sa s vami lúči Laris Design.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273