Ako správne vybrať pánske hodinky

Hodinky reprezentujú majiteľa, prezentuje sa nimi sociálny status a v neposlednom rade hodiny predstavujú štýlový doplnok. Hodinky sú moderným doplnkom, ale tiež drahým darčekom pre muža.

Vybrať si teda dokonalé pánske hodiny je veľmi dôležité.  Pánske náramkové hodinky si môžete vybrať klasické, športové alebo luxusné. Medzi luxusné môžeme zaradiť minimalistické hodinky, drevené hodinky a hodinky Apple watch. Samostatnou triedou sú exkluzívne hodinky. Sem sa radia skutočne jedinečné kúsky.

Muž by hodinky mal striedať a vyberať si podľa typu spoločnosti  – do práce, na voľný čas a šport.

Vybrať si zo širokej ponuky hodiniek je ťažké. Výrobcovia a trh prinášajú rôzne dizajny a kvalitu hodiniek. Vybrať sa dajú teda jedinečné kúsky, ktoré zaujmú, budú netradičné a štýlové.

Pri výbere hodiniek by ste mali zistiť, z akého materiálu je vyrobené hodinkové krycie sklíčko. To je kritériom pre odolnosť voči poškrabaniu. Dôležitá je tiež kvalita remienka hodiniek. Používa sa hovädzia alebo teľacia koža. V ponuke nájdete aj nové netradičné materiály náramkov. Pozor však na možnú alergiu na rôzne materiály.

Nezabudnite svoju pozornosť zamerať na napájanie hodiniek, osvetlenie a dostupnosť servisu. Pánske hodinky sú šperkom, preto by vás mali skutočne zdobiť. Dôležitým kritériom pre výber je teda ich dizajn – vzhľad.

Módne trendy sa radi vracajú späť k prírodným materiálom. Čo tak ale vyskúšať  drevené hodinky. Že ste o nich ešte nepočuli? Tak vám ich odporúčame kúpiť – módna vlna sa valí smerom k dreveným hodinkám. Preto ak chcete byť trendy – drevené hodinky musíte mať.

 

Related Post