Ako si vybrať podprsenku na slávnostnú príležitosť a stužkovú slávnosť

Leto sa s nami už rozlúčilo a prichádza jeseň. Toto obdobie sa spája s mnohými spoločenskými podujatiami ale aj povinnosťami s tým spojenými. Jeseň je obdobie určené na spoločenské udalosti alebo pre študentov očakávané stužkové slávnosti.

Na slávnostné stretnutia a stužkové sa musí každá žena či slečna dokonale pripraviť. Výber spoločenských šiat na takého významné príležitosti si vyžadujú čas. Krása spoločenských šiat často rozhoduje o našom úspechu a o tom, ako nás budú ostatný vnímať. Najmä menej skúsené slečny často netušia, že nielen spoločenské šaty tvoria outfit. Je to mnoho faktorov od vhodne zvoleného make-up, výberu vhodných topánok a doplnkov.

Aby však mohli spoločenské šaty vyzerať skutočne výnimočne, musia byť vhodne doplnené správnou podprsenkou. Najmä odhalené spoločenské šaty si vyžadujú dokonalú podprsenku, ktorá musí ladiť a zvýrazňovať ženskosť.

Ako by mala vyzerať vhodne zvolená dámska podprsenka, sme sa spýtali Jany Novákovej s internetového portálu pradielko.sk. Tento obchod sa špecializuje na predaj značkového dámskeho prádla. „Významné okamihy si vyžadujú pohodlie a komfort. Každá dáma sa chce cítiť pohodlne. Značkové dámske podprsenky sú tvarované a vyrábane z ohľadom na komfort. Pri významnej príležitosti tak nemusíte podprsenku neustále naprávať, ako sa to môže stať pri rôznych menej kvalitných produktoch.“

Značkové podprsenky Lormar sú obľúbené nielen preto, že ich nosia supermodelky. Sú vyhľadávané pre svoju kvalitu, exkluzívny vzhľad a v neposlednom rade sú aj cenovo dostupné.

Tip na nákup podprsenky

Podprsenka Lormar Joker – Množstvo variant, ktoré využijete pri nosení akýchkoľvek šiat a tričiek.

Podprsenka Lormar Lynette – Push up podprsenka, kde môžete zadný diel vymeniť za látkový alebo silikónový podľa potreby.

Podprsenka Lormar Double Gloss – Double push-up efekt v kombinácii s priesvitným zadným dielom pôsobí veľmi luxusne.

 

Related Post