Adam Sport s.r.o

Športový – outdoorový obchod

Cestujete do hôr na turistiku, výlet a prekonávanie extrémnych výstupov? Chystáte sa na víkend k jazeru stanovať alebo kempovať? Máme riešenie a pomôžeme Vám pri výbere športového, turistického vybavenia a oblečenia.
Máme internetový obchod s veľkým výberom športového a outdoorového vybavenia, turistického oblečenia, turistickej obuvi a doplnkov na voľný čas strávený pri turistike na horách. ADAM SPORT nájdete predovšetkým tovar od overených výrobcov za prijateľné ceny, precíznosť spracovania a overenia v praxi je dlhodobo vyššia v porovnaní s konkurenčnými výrobcami. Ponúkame turistické, horolezecké vybavenie, spacáky, stany, obuv, oblečenie a kompletnú výstroj pre zabezpečenie na horách. U nás nájdete aj nože Gerber. Vďaka kvalitnému prevedeniu zo špičkového materiálu oceníte ich vlastnosti. Nôž nesmie chýbať vo vašej výbave na rybačke, stanovačke, túrach alebo chatách.
Garantujeme najnižšie ceny pre našich verných zákazníkov v sekcií top produkty. Ak nájdete nižšiu cenu u konkurenčného predajcu radi Vám ponúkneme aktuálne nižšiu cenu ak patríte k našim verným zákazníkom. V prípade záujmu o odber väčšieho množstva, alebo nákup materiálu pre oddiel, expedíciu, výškové práce, športový a horolezecký klub je možnosť sa dohodnúť na zľave. Chcete blízkych a priateľov obdarovať a neviete čo máte kúpiť? Máme pre Vás darčekové poukážky s ktorými môžete pohodlne nakupovať z internetového obchodu alebo priamo z predajne. Ďalej ponúkame aj požičovňu na turistický, horolezecký a skialpinistický materiál a vybavenie za výhodne ceny. Vieme Vám poradiť aké vybavenie a výstroj používať na horách vo všetkých ročných obdobiach na našom blogu.

Related Post