• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

1. Krásne Slovensko – krásne svadobné oznámenia

10/08/14

Slovensko je malá, ale nádherná krajina. Ukrýva v sebe viac romantiky, ako si myslíme. Každý chce svoju svadbu na mieste, ktoré mu zostane v pamäti. Je len na vás, ako si miesto svojej svadby predstavujete. Niekto sa chce stať princeznou a iný zas nechce odísť zo svojho statku. Pre princezné sú k dispozícii nádherné hrady, zámky a kaštiele ukryté v najrôznejších kútoch slovenskej krajiny. Pre tých, čo maju radi prírodu a nevedia sa jej vzdať ani počas svojho najkrajšieho dňa v živote sú k dispozícii malebné penzióniky. A ak chcete zostať verní slovenským tradíciám, určite sa poohliadnite po starých mlynoch a salašoch. Bude to pre vás zážitkom. Svadobné oznámenie.
My sme vybrali pár zaujímavých typov, kde je možné svadbu usporiadať. Dúfame, že vám troška pomôžeme s rozhodovaním. Svadobné oznámenie Začneme hneď s najväčším a veľmi romantickým miestom. Zámok Bojnice je postavený na travertínovej skale, s gotickými a renesančnými základmi. Zámok prešiel mnohými majiteľmi. Spomenieme tie najznámejšie mená, ako Ján Korvín, ktorý bol nemanželským synom Mateja Korvína. Povesti hovoria, že Matej často navštevoval Bojnice. Úradné listiny podpisoval a diktoval pod lipou nachádzajúcou sa pred vstupom do hradu. Listiny vždy končili slovami: „Sub nostris dilectis tillis bojniciensibus“ , znamenalo to „Pod našimi milými lipami bojnickými.“ Svadobné oznámenie.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273