Výrobca kancelárskych a administratívnych budov

Vyrábame a dodávame oceľové montované haly s dlhou životnosťou a nízkymi nákladmi na stavbu. Pre váš projekt navrhneme optimálnu halu, vrátane všetkých komponentov. Dodávka haly od jediného dodávateľa znamená úsporu nákladov a času. Zároveň tak minimalizujete riziko vzniku komplikácií pri výstavbe. Pri stavbe aplikujeme moderné stavebné a konštrukčné technológie. Využívame rozdielne strešné a stenové systémy, umožňujúce vytvoriť montovanú budovu podľa vašich požiadaviek.
Výrobné haly
Naše kompletné oceľové haly tvorí hlavná nosná konštrukcia, vonkajšie opláštenie vrátane strechy a príslušenstva. Poskytujeme kompletné riešenie s dlhou životnosťou. Vďaka dodávkam z jedného zdroja sme schopní zabezpečiť rýchlu výstavbu a dodržanie termínov. Svoje podnikanie tak ľahko prispôsobíte obmedzeniam počas rekonštrukcie alebo výstavby montovanej haly.

Sortiment

·         Logistické a skladové haly

·         Výrobné a priemyselné haly

·         Športové haly

·         Komerčné priestory a predajné haly

·         Kancelárske a administratívne budovy

·         Autosalóny a nadzemné parkoviská

Naše portfólio obsahuje oceľové montované haly so zvláštnym využitím. Zákazníci oceľové haly Astron využívajú napríklad ako múzeá, rodinné domy, kostoly a hotely. Široké využitie hál je možné vďaka absencii zbytočných vnútorných stĺpov, variabilite veľkosti voľného rozponu a architektonickej slobode.

Prečo Astron

Astron je najväčší výrobca oceľových montovaných hál v Európe. Ponúkame flexibilné riešenia šité na mieru vašim potrebám. Výroba hál je predmetom našej činnosti viac ako 50 rokov. Za tú dobu sme postavili viac ako 50 000 montovaných hál na kľúč a podieľali sa na rade medzinárodných projektov. Celý proces výroby a dodávky navyše vykonávame s ohľadom na zdravie, bezpečnosť a ochranu životného prostredia – sme majitelia značky CE.

Okrem samotného návrhu, výroby a výstavby montovaných hál vám pomôžeme s vybavením stavebného povolenia a zlepšíme efektivitu a výkon firmy, vďaka optimalizovaným vlastnostiam haly. Každá montovaná hala Astron vám ponúka výborný pomer ceny a kvality, ktorý určite oceníte. Samozrejmosťou je záruka dlhej životnosti a dobrých svetelných a izolačných vlastností.

Cena montovaných hál

Konečnú cenu oceľovej haly podľa vašich predstáv sme schopní stanoviť na základe špecifikácie vašich požiadaviek. Kontaktujete nás pomocou formulára alebo vyskúšajte náš Konfigurátor oceľových hál EcoBuild.

V konfigurátore si sami vytvoríte model požadovanej menšej oceľovej haly a návrh nám pošlete. Ten spracujeme a obratom vám zašleme cenovú kalkuláciu.

Related Post