Svietidlá ARLI v roku 2016

     Rok 2015 je neúprosne za nami a môžeme ho už len rekapitulovať. Pre ARLI bol veľmi úspešným rokom a podarilo sa nám prekonať pre nás dôležité miľníky. V roku 2016 máme preto tiež svoje plány, ako chceme budovať našu značku a zároveň vďaka tomu dať širšie možnosti našim zákazníkom a ponúknuť im unikátny tovar.

Koncom roka sme mali plány priniesť nové drevené svietidlá na trh, ale vzhľadom na veľký počet objednávok sme neboli schopní tieto plány dokončiť. V roku 2016 sme sa teda rozhodli rozšíriť tým a pristúpili sme k niekoľkým zmenám. Tento rok chceme kolekciu ARLI rozšíriť o ďalšie nové typy svietidiel, ktoré budú využiteľné najmä v domácnostiach- v kuchyniach, obývacích izbách. Spoločne s našim farebným káblom bude nová kolekcia počas roku 2016 rozširovať spektrum použitia svietidiel ARLI.

Uvedomujeme si, že dodacie doby žiaroviek boli veľakrát dlhšie ako by sa patrilo, to sme sa snažili kompenzovať ústretovým prístupom, ale to veľakrát nestačí. Zmenili sme preto celý systém zásobovania žiarovkami. Začiatkom februára už budú dodacie doby žiaroviek rovnaké ako pri svietidlách. Dúfame, že kvôli tejto chybičke sme nestratili zákazníkov. Zároveň rozšírime ponuku žiaroviek, v prvom slede, o obľúbenú Egg v prevedení LED. Cena tejto žiarovky bude 14,90€. ARLI Mirror začneme dodávať v priemere 125mm, čiže rovnakom ako ARLI Opal.

Toľko zatiaľ na začiatok roku 2016. Je možné, že pribudne nejaké to prekvapenie ešte v najbližších dňoch, ale neideme ešte nič sľubovať, ale intenzívne na niečom pracujeme. Ďakujeme za Vašu vernosť v roku 2015, tešíme sa na spokojných zákazníkov v roku 2016.

Tešíme sa na Váš nákup v ARLI!

Related Post