Rozkladacie stoly

Rozkladacie stoly taktiež nazývané aj pivné sety alebo pivné súpravy je možné využiť všade tam kde je nutné usadiť naraz väčšie množstvo osôb. Obľúbené sú na terasách pivárni a letných záhrad. Taktiež ich vo veľkom nájdete na letných pivných a hudobných festivaloch. Stačí použiť 20 pivných setov a pohodlne tam usadíte 120-160 osôb (platí pre pivný set o dĺžke stola a lavice 220 cm). A to naozaj už pohodľne stačí pre malú rodinnú oslavu.

pivny set

Použitie pivných setov:

    • Hotely a reštaurácie
    • Cateringové firmy
    • Eventové agentúry
    • Firmy zaoberajúce sa prenájmom mobiliáru
    • Jednotlivci (terasy letných záhrad chatové posedenie)

Hlavnou výhodou pivného setu je jeho rozmer, skladovateľnosť a ľahká preprava . Kapacita sedenia pri dĺžke 220cm je cca 8 osôb. Konštrukcia nôh je totiž sklopná a práve preto je možné pivný set zložiť a rozložiť za krátky čas a uskladniť ho.

Rôzny predajcovia ponúkajú pivné sety za “dobrú cenu”, kde môže ísť o skrátený rozmer (napr. 180cm) alebo poväčšine nekvalitné nohy z plechu, prípadne tenšie dosky z dreva. Pri kúpe kvalitného pivného setu dbajte na detaily. V prvom rade sa vyhnite hobby marketom a predajcom, ktorí nie sú schopní dodať presné informácie o použitých materiáloch a ich hrúbke.

Ďalšou dôležitou časťou sú sklápacie nohy stola a lavice (podnože), ktoré tvoria nosnú časť konštrukcie. Lacnejšie pivné sety majú kovania vyrobené z plechu. Jedná sa o vystrihnutý plech zvyčajne hrúbky 2,2 mm pričom jeho výsledný tvar je vylisovaný. U plechových nôh sa veľmi často stáva že na nich praskajú zvary a taktiež sa ten plech dokáže pokryvyť pri väčšom zaťažení. Naše pivné sety používajú na konštrukciu nôh stolov a lavíc oceľový profil tvaru “L” tzv. jakel. Oceľová jaklovina má rozmer 30 mm x 30 mm x 3 mm. Tieto vlastností podnoží a hrúbka stola/lavice tvoria hlavný rozdiel medzi kvalitným a nekvalitným pivným setom. Napr. plechové nohy nevydržia moc tanec na stole alebo lavici. Oceľové nohy z jakla zvládnu bez ujmy festivalový tanec na stole a nestáva sa, že by sa ich oceľové časti prehli alebo nedaj bože zlomili. Samozrejme, že máme v ponuke aj náhradné diely dostupné skladom.

Za kvalitou si stojíme tak že ponúkame doposiaľ nemožné. Garantujeme Vám výmenu všetkých kovových častí počas 2 rokov. Výmena kus za kus!

Pivnesety.sk – predaj profi pivných setov a náhradných dielov

Related Post