Kvalitný nábytok na rok 2018

Či už zariaďujete dom, byt alebo iné priestory určite sa vám hodí poradenstvo ohľadom nábytku. V súčasnom trende dovozu nekvalitného nábytku je ťažké rozoznať kvalitne spracovaný nábytok. Na našom blogu vám poradíme ako správne vyberať kvalitný nábytok.

Hľadáte novú sedaciu súpravu?

Rozhodli ste sa, že je čas na novú sedačku. Navštívili ste predajne s nábytkom. Už niekoľko hodín sedíte pri počítači a porovnávate ponuku internetových predajcov nábytku. Hoci ste boli pripravení na to, že si budete musieť vybrať medzi desiatkami poťahových látok a farieb, prekvapuje vás množstvo funkcií a vlastností, ktorými sa jednotlivé sedačky od seba odlišujú. Rozkladacia, s úložným priestorom, rohová alebo v tvare U, polohovacie záhlavie hlavy alebo odkladací priestor na bočnej strane sedačky. Mysleli ste ale na pohodlie? Čomu dáte prednosť? Sedačke s pevným operadlom alebo s voľne položenými vankúšmi?

Sedacia súprava by mala spĺňať hlavne oddychovú funkciu, ale aj rozžiariť obývací priestor, predsa to je prvá vec, ktorá v obývačke zaujme. Sedacie súpravy nájdeme v rôznych variantoch. Rohovú sedaciu súpravu  Moderné sedačky dokážu byť veľmi praktické s funkciou rozkladania alebo veľkým úložným priestorom.  Môžete si vybrať koženú, látkovú alebo sedačku zhotovenú z ekokože. Ceny aj kvalitných sedacích súprav začínajú medzi 400 až 600 eurami až po tie naozaj luxusné, ktoré stoja aj 2 tisíc eur.

 

Related Post