Interiériérové a kúpelňové štúdio

Návrh interiéru

 

Vytvorme spolu nadčasové bývanie. Starostlivo navrhneme návrh interiéru na mieru. Osobitý a charakteristický výraz budeme klásť na celú skladbu – vyberieme vhodné predmety, ktoré sú pre daný interiér navhodnejšie.

Interiérorvé štúdio zubro.sk chce viac, prekvapiť či zaujať. Chce nájsť vhodné riešenia, ktoré vás chytia, má to byť interiér ktorý učaruje. Niečo viac pre vaše radostné a šťastné bývanie.

Návrh interiéru by mal byť niečo, medzi snom a realitou. Zubro.sk premení vaše sny o úžasnom interiéry v skutočnosť.

 

Kúpelňové štúdio

 

Kúpelňa je miesto, ktoré je špecifické pre celý byt či dom. Funkčná a vhodne slúžiaca kúpelňa by mala obsahovať sprchový kút, vaňu, umývadlo – najlepšie dve, dostatočne veľké zrkadlo a vhodné osvedlenie. V kúpelni by mal byť tiež kúpelňový rebrík pre rýchle schnutie uterákov. Do kúpelne tiež patrí viacero doplnkov, ktoré slúžia ako miesto na odloženie potrebných hygienických potrieb.

 

Kombináciou rôznych druhov materiálov môžete vytvoriť nadčasový interiér, ktorý bude účelne slúžiť dlho. Môžete použiť aj rôzne netradičné materiály.

 

Dôležitá je tiež farebnosť kúpelne. Pri plánovaní novej kúpelne  by ste mali zohľadniť fakt, že neslúži len k dennej hygiene, ale aj k relaxáciia starostlivaosti o telo. Je vhodné sa v jej interiéri obklopiť ukľudňujúcimi farbami.

 

Pri návrhu kúpelne je tiež potrebné zohľadniť rozmiestnenie doplnkov.

 

Navrhnúť kúpelňu nie je jednoduché. Pri realizácii kúpelne je dobré sa obrátiť na odborníkov na návrh kúpelne v kúpelňovom štúdiu. Tí vám pomôžu pri úprave celkovej dispozície kúpelne. Pri návrhu kúpelne a realizácii kúpelne zohľadnia tiež vedenie elektriny, vody a tepla. Navrhnú tiež hydroizoláciu vhodnú dlažbu, obklady a tiež vzájomne zladia doplnky do kúpelne.

 

Zubro.sk je špecializované kúpelňové štúdio.

 

Related Post