Farebné textilné káble ARLI. Prečo ich kúpiť? O čo vlastne ide?

Farebné textilné káble rozdeľujú ľudí na 2 skupiny. Na tých, čo ich milujú a používajú a na tých, čo nevedia, o čom píšem. Prečo by si mal vôbec niekto dávať do domu nejaké farebné káble? Čím sú káble ARLI lepšie alebo iné ako tie lacnejšie? Čítajte ďalej!

 

Už približne 2 roky Vám ARLI pridáva nové farby na miesta, kde by ste ich nečakali. Naše svietidlá sa stávajú synonymom čerstvého dizajnu a nových možností. V súčasnosti je dostupných 16 farieb farebného kábla, ale sami sme sa utvrdili v tom, že fantázii sa medze nekladú. Častokrát totiž vyrábame veľmi zaujímavé veci na mieru a to nás teší. Zákazníci hľadajú riešenia a výsledok veľakrát stojí za to. Spomínam si, nie je to tak dávno, som ťahal kábel po obvode miestnosti a následne bojoval s lištami aby sedeli na mieste, boli pekné a schovali kábel , ktorý vyzeral vonku tak, že vyvolával dojem staveniska vo vlastnej obývačke. Pár mesiacov a toto riešenie by mi už nenapadlo. Farebné textilné káble sú fantastickým riešením práve pre tento typ bežného problému. Nielenže, je kábel potiahnutý krásnou textíliou, ale vďaka širokému výberu farieb si vyberiete presne tú, ktorá dokonale zapadne do farebného prevedenia miestnosti, v ktorej kábel používate. Dá sa však ísť aj ďalej. Keďže sme z káblu vytvorili dizajnový doplnok, nemusíme sa obmedziť na ležiacu podobu kábla. Pri svietidlách často architekti, dizajnéri a zákazníci pracujú s prevismi, tvarmi alebo napríklad zavesením na stenu. Výsledok tohto snaženia vytvára projekty tak unikátne, že za prvé nie je možnosť, že niekde uvidíte miestnosť podobnú tej Vašej a za druhé sa v nej cítite skvele, cítite inak. Najznámejšie historické pamiatky alebo pamätihodnosti okrem svojej historickej váhy vynikajú aj svojou jedinečnosťou a nenapodobiteľnosťou. Presne tento pocit môžete vytvoriť aj vo svojej obývačke, kaviarni, reštaurácii, obchode…. doplňte si sami. Zákazník, ktorý vyhľadáva dizajn chce vytvoriť niečo unikátne, má vkus, rozpozná veci estetické, veci s pridanou hodnotou, tvorí  veci, ktoré sa stávajú akousi pamiatkou…

ziarovky_retro
ziarovky_retro

Dodnes je jednou z najsilnejších zbraní svietidiel ARLI možnosť ich prispôsobenia potrebám zákazníka. Túto možnosť nenájdete na slovenskom trhu ľahko v žiadnom segmente. Veľakrát je jednoduchšie ponechať len obmedzené možnosti pri výbere farby alebo iných vlastností a to najmä z hľadiska náročnosti výroby, či skrátenia výberu pre zákazníkov. Náš zákazník je ale pre nás výnimočný a preto mu dávame s radosťou výnimočné možnosti. Vždy urobíme maximum pre jeho spokojnosť a pokým je to v našich silách, tak aj nad rámec bežných možností. Či už sme doručovali zásielky so svietidlami osobne, pretože tlačili termíny alebo vybavovali skrátené doby doručenia u dodávateľov, to sú veci, ktoré k našim káblom neodmysliteľne patria, pretože produkt je u nás spojený aj s perfektnými službami. Nie je ľahké bojovať s konkurenciou v podobe poľských a čínskych svietidiel, ktoré nájdeme v stovkách obchodov v tisíckach variant, ale veríme, že kvalita komponentov, ručná výroba a naozaj dokonalé služby s takmer 24 hodinovou spätnou väzbou a silnou orientáciou na zákazníka sú práve tie atribúty, ktoré náš zákazník vyhľadáva a ktoré náš štandard posúvajú na úroveň, ktorá bude vždy o krok pred bežnými predajcami svietidiel.

farebne textilne svietidla
farebne textilne svietidla

Vďaka našej snahe nevyrábať priemerné svietidlá a káble, neponúkať priemerné žiarovky, je aj výroba odlišná od priemeru. Textilné káble z našej dielne sú ručnej výroby s použitím kvalitnej slovenskej textílie v 16 farbách. Každý kábel prechádza kontrolou, takže sa nikdy nestane, že by došla textília poškodená, znečistená alebo v inej farbe ako ste si objednali. Rovnaký vysoký štandard platí aj pri svietidlách a všetkých ostatných výrobkoch značky ARLI.

Farebné káble ARLI
Farebné káble ARLI

Veľakrát sa stretneme s otázkami, ktoré spochybňujú to, že sme skutočne výrobcami. Tieto hypotézy vyvraciame dodacou dobou, ktorá je pri bežných objednávkach (rozumejte počet kusov vo výrobnej kapacite) na druhý deň. Áno, mohli by sme mať tovar pripravený skladom, ale v 16 farbách, rôznych dĺžkach káblu a v dvoch farbách stropných krytiek a objímok? To by znamenalo približne 10 000 kusov svietidiel skladom, čo je obrovitánske číslo a preto Vás ubezpečujeme, že svietidlá skutočne sami vyrábame na každú objednávku. Ak Vás článok stále nepresvedčil o tom, že ARLI je to „pravé orechové“, napíšte nám na info@arlistore.com a my Vám odpovieme na všetko, čo by Vás ešte mohlo zaujímať.

Kompletnú ponuku káblov nájdete na našom eshope.

 

Related Post