Dvojpodlažná oceľová hala s kanceláriami

Konštrukcia priemyselných hál zabezpečuje tiež výbornú absorpciu hluku. Do dvojplášťových stien totiž môžeme dodať tlmiaci akustický panel. Komplex tvorí dvojpodlažná oceľová hala s kanceláriami s rozlohou 400 m² a výrobná hala AZM3 s rozlohou 2.500 m² s dvoma žeriavovými dráhami s nosnosťou 5 ton.

Investor, zaoberajúci sa výrobou kotlov, sa rozhodol pre vybudovanie novej výrobnej haly. Firma vyrába kotle na mieru podľa prianí zákazníka, nielen z ocele, ale aj z nerez ocele a hliníka, ako napr. kade na víno.

Komplex tvorí dvojpodlažná oceľová hala s kanceláriami s rozlohou 400 m² a výrobná hala AZM3 s rozlohou 2.500 m² s dvoma žeriavovými dráhami s nosnosťou 5 ton. Na opláštenie strechy boli použité sendvičové panely a na opláštenie steny kazetové panely. Investor požadoval bielu farbu na opláštenie výrobnej haly a čiernu farbu na opláštenie administratívnej budovy. Čierna budova tak vytvorila písmeno “H” pripomínajúce názov spoločnosti. Výrobná hala bola postavená za 6 mesiacov.

Dobre vieme, že každé podnikanie a výrobný proces má rozdielne požiadavky na priestor a jeho využitie. Tomu sme prispôsobili náš systém výroby a montáže oceľových hál. Výrobné haly optimalizujeme tak, aby sme splnili vaše špecifické požiadavky a pri stavbe minimalizovali narušenie vašich podnikateľských aktivít.

Related Post