• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Trend tohto leta – Woodplastic terasy

30/07/12

Sú letné mesiace. Slniečko tohto roku na nás svojimi lúčmi nešetrí. Ideálny čas vziať si kávu, či pohár vína a posadiť sa terasu. V lone prírody si užívať chvíle voľna. Terasa alebo balkón vám umožní relaxovať na čerstvom vzduchu. Je veľmi dôležité, aby sa vám táto plocha páčila, bola príjemná aj na bosé nohy, nebáli ste sa pošmyknutia či triesok a nemuseli stále riešiť, ako terasu udržiavať. Ideálne riešenie prišlo toto leto. Terasy Woodplastic – príjemné na dotyk, úplne bez údržby a prvom rade prekrásne na pohľad.

Prečo Woodplastic.
Existuje veľa možností, ale Woodplastic  je absolútnym hitom aj tohtoročnej terasovej sezóny. Už žiadne lakovanie, morenie, nečistoty stačí často umyť len prúdom vody. Woodplastic je ekologický a zdravotne nezávadný. Pri jeho kúpe dostanete až 25 ročnú záruku proti hnilobe, drevokazným hubám a hmyzu. 25 rokov je už dosť dlhá doba. Okrem klasických vlastností je samozrejme dôležitý aj dizajn. Ponuka farebných prevedení je naozaj široká. Môžete si doladiť to, ktoré sadne práve do Vašej domácnosti. Voliť možno medzi hladkým, drážkovaným povrchom alebo povrchom s kresbou dreva a mnohými farebnými tónmi – napr. palisander, teak, orech a eben. Na Vašom rozhodovaní je aj dĺžka dosky. Chcete mať bezpečie? A nebáť a už pošmyknutia? Aj toto Vám Woodplastic splní. Môžete si vybrať hladký povrch, malé alebo veľké drážky. Veľmi praktické je vyskúšať si osobne vo vzorovej predajni terás, po akom povrchu sa vám chodí príjemnejšie naboso. Potom nehrozí, aby ste boli sklamaný, či prekvapený Vašim výberom.

Jednoduchá a rýchla montáž

Pokládku terasy z Woodplastic dosiek je možné zadať profesionálom. Ale ak ste domáci majster nebude problém zvládnuť to aj sám. Terasu WPC je možné realizovať napríklad na betón, štrk či existujúcu hydroizoláciu. Z dôvodu dokonalej cirkulácie vzduchu sa terasové dosky inštalujú na nosiče. Konzistentná kvalita dosiek znamená úsporu času počas montáže. Na spájanie dosiek sa používajú skryté nerezové klipy a na zakončenie špeciálnej lišty a krajové profily. Jednoduché, čo poviete? Ak máte doma kutila, ktorý to zvládne, budete mať Vašu terasu peknú, estetickú a bezpečnú za pár hodín. Stačí sa len usadiť a vychutnávať si letné počasie plnými dúškami.

Woodplastic – multifunkčné použitie.

Využitie Woodplasticu je naozaj široké. Nielen na terasách sa skvele vyníma. Máte bazén? Ako okolie tohto Vášho pomocníka pri letnom osviežovaní, budú  Woodplastic terasové dosky ideálnym riešením. Oceníte odolnosť voči pošmyknutiu. Nebudete sa báť vyjsť s mokrými nohami na tento povrch. Woodplastic je naozaj pokrok na ktorý sme čakali. V dnešnej dobe sa začal čoraz viac využívať aj ploty, zábradlia, dokonca ho uvidíte aj na fasádach. Chcete mať dokonale zladený exteriér? Lavičky, ploty a kvetináče vo Vašej záhrade, či terase môžu byť tiež z tohto materiálu. Novinkou je aj osvietenie záhrady v tomto štýle.

Predstavte si Woodplastic na Vašej terase. Stačí sa len pohodlne usadiť, naliať si pohár vínka a relaxovať. Za letnej nočnej oblohy sa na V8s bude pozerať milión hviezd. A Vy si budete vychutnávať oddych v dokonalom prostredí na dokonalej podlahe. Dotvoríte exteriér jedinečnou a bezkonkurenčnou formou. Dosky Woodplastic je to pravé riešenie.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273