• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

007: Skyfall recenzia

05/11/12 Tags: skyfall

Najväčšou vadou tohto filmu je ignorovanie základného vzorca, ktorý fungoval, namiesto toho sa snaží byť niečo nové …. ale, to nové je len kopírovanie Jason Bourne a ďalších podobných filmov. Skyfall, pretože premiéra bola 50 rokov od prvej bondovky, je bohatý na odkazy na staršie filmy, ktoré majú byť potešením pre Bond fanúšikov je v skutočnosti len depresívne pôsobiaca pripomienka “starých dobrých čias” , ktorá čelí ostrému kontrastu chladnej prázdnej škrupine, ktorou sa stal Bond dnes.
Najmä ženský element, ako kľúčový aspekt všetkých predchádzajúcich Bond filmov, sa vytratil a zdá sa, že M je viac Bond girl ako akékoľvek iné dievča.

Ale to je všetko čo sa týka kritiky, z pohľadu Bond fanúšika, film mal veľmi dobrý koniec. V náznakoch ukázal aký smerom sa budú ďalšie filmy uberať. Film sám o sebe nie je zlý, je to veľmi zaujímavý thriller.
Len nie je podobný filmom s Jamesom Bondom na aké sme boli zvyknutí. Celá recenzia >>

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273