• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Profesionálna tvorba web stránok a návrh grafiky

02/04/12

Ponúkame vám viac ako 9 ročné skúsenosti v obore tvorby www stránok a grafiky. Služby ponúkame za bezkonkurenčné ceny, v čo najkratšom čase a samozrejme NONSTOP. Tvorba www stránok, tvorba cms web stránok, phpBB fór, chatu, e-shopu a stránok podľa vašich predpokladov a predstáv.

Tvorba grafiky, vzhľadu pre web stránku, vizitiek, loga, reklamných obrázkov, bannerov a mnoho ďalšieho čo sa týka tvorby. Vytvoríme web stránku podľa vašich predstáv či už po grafickej stránke alebo po stránke programovacej. Ak máte firmu alebo sa potrebujete zviditeľniť vytvoríme prezentačnú www stránku šitú na mieru.

Ďalej sa zaoberáme SEO optimalizáciu pre web stránky – dostaneme vaše www stránky na prvé priečky vo vyhľadávačoch google. Tak neváhajte a tvorbu www stránok nechajte

na profesionálov. Duperk vám zabezpečí kvalitnú a hlavne úspešnú web stránku pre vaše podnikanie alebo zviditeľnenie sa na internete.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273