• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Najlepšia starostlivosť o kanalizáciu na západnom Slovensku

28/12/11

V roku 1993 začala na slovenskom trhu pôsobiť spoločnosť KANAL M.P.S., ktorá sa zaoberá už vyše 15 rokov čistením a monitorovaním kanalizačných systémov a šácht. Vďaka tradícii a bohatým dlhoročným skúsenostiam patrí firma KANAL M.P.S. medzi najskúsenejšie firmy pôsobiace v tejto oblasti. Primárnym cieľom firmy bolo vždy uspokojiť rastúce potreby zákazníkov, čo nasmerovalo firmu k ďalšiemu rozvoju a rozšíreniu ponúkaných služieb. Dnes predstavuje KANAL M.P.S. spoľahlivého obchodného partnera, ktorého zdobí profesionalita, výkonná technika, záruka kvality no najmä skúsenosti.

Medzi hlavné špecializácie spoločnosti KANAL M.P.S. patrí krtkovanie ako aj čistenie lapačov tukov (LPT), čistenie žúmp a septikov, frézovanie usadenín a koreňov v potrubí, inšpekčný TV monitoring potrubia, vyhľadávanie trasy potrubia rádio detektorom, tlakové skúšky potrubia a mnohé iné.

Skratka M.P.S. predstavuje trojicu výkonnostných divízií, v ktorých spoločnosť operuje. Prvou je MAXI profi systém, ktorý zastupujú vozidlá značky MAN. Tieto autá sú špeciálne upravené na odsávanie kalu, nebezpečného odpadu a zároveň na čistenie kanalizácie tlakom vody. Hlavnou devízou je ich vysoká výkonnosť a všestrannosť.

Druhú divíziu MIDI profi systém zastupuje vozidlo značky IVECO, ktoré je jedinečné pre jeho operatívnosť a zároveň vysoký výkon. Má kompaktné vybavenie na odsávanie kalu a čistenie kanalizácie. Od MAXI profi systému sa líši menším objemom nádrže ako aj rozmermi vozidla, ktoré sú často rozhodujúce pri ťažšie dostupných miestach.

Treťou divíziou je MINI profi systém. V tejto divízii pracujú vozidlá MERCEDES BENZ Vito s kompaktným vysokotlakovým čerpadlom na čistenie kanalizácie a PEUGEOT EXPERT taktiež s výkonným a tichým vysokotlakovým systémom. Obe vozidlá sú osadené špičkovou technikou renomovaných značiek, ktoré sú už sami o sebe zárukou spoľahlivosti a kvality a ich využitie je veľmi rozsiahle pre ich rozmery, výkon a kompaktnosť.

KANAL M.P.S. sa snaží svojim zákazníkom naďalej prinášať najvyššiu kvalitu služieb, no hlavne spokojnosť s vykonanou prácou. Princípmi firmy sú rýchlosť, operatívnosť, kvalita a profesionálny prístup. Toto všetko je možné iba vďaka skúseným zamestnancom a profesionálnej technike.

Viac podrobností o ponúkaných službách nájdete na internetovej stránke firmy: www.kanal-mps.sk, prípadne cez email kanal-mps@kanal-mps.sk.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273