• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Krásny účes na každú príležitosť

27/12/12

So zimnými mesiacmi je okrem Vianoc a Silvestra tiež spojená plesová sezóna, s ktorou nerozlučiteľne súvisí obstaranie šmrncovných šiat, kabelky, ale aj partnera. Ples patrí k významným udalostiam čo sa týka spoločenských podujatí a je hlavne večerom plným zábavy, dobrého jedla, klebiet a tancovania. Najmä ženy si v tento deň potrpia na svoj vzhľad, chcú byť okúzľujúce, výnimočné a krásne. Vzhľadom k tomu, že táto spoločenská udalosť sa pravidelne opakuje každý rok, žena musí byť aj troška kreatívna, alebo mať výborného poradcu, aby na každej takejto slávnosti vyzerala vždy inak, ale samozrejme aj vždy veľmi dobre. Nový účes, mejkap, šaty, topánky alebo trblietavý šperk, či už náramok, náhrdelník, prsteň, respektíve náušnice k tomu isto môžu značnou mierou dopomôcť.

Ku každej významnej slávnosti nepochybne patria aj spoločenské účesy, či už elegantné, vyzývavé, pútavé, nevšedné, alebo skrášlené nejakým doplnkom. Ak ešte nie ste rozhodnutá akú farbu vlasov, či kučeravé alebo rovné, rozpustené, či vypnuté by boli v tomto roku pre Vás tie pravé na plese, oslave, promócii alebo svadbe, môžete si nechať poradiť od odborníkov, a to buď osobne v kaderníckom salóne alebo prostredníctvom internetových poradenstiev. Našim tipom pre Váš nový účes sú Clip in vlasy. Revolučná metóda Clip in je vhodná nielen pre ženy, ktoré nosia krátke vlasy, ale aj pre tie, ktoré ich majú dlhé a chcú dosiahnuť bohatý a nadýchaný účes. Pomocou tejto metódy získate taký efekt, po akom túžite a to len za pár minút, či už je to účes na stužkovú, večierok, kultúrne podujatie alebo len na všedné nosenie. Preto neváhajte a vylepšite svoj vzhľad pomocou tejto jednoduchej a lacnej možnosti.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273