• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Elektronická cigareta a e-liquid

29/10/12 Tags: elektronické cigarety

Elektronická cigareta je fenomén, ktorý sa dostal aj k nám. Tak nemajte obavy a zaobstarajte si ju tiež. Nie je nič jednoduchšie. Konečne budete môcť fajčiť bez pocitu, že si ničíte svoje zdravie. Elektronická cigareta na rozdiel od klasickej cigarety nedostáva do vášho tela žiadne škodlivé látky, preto si užijete zdravšie fajčenie.

Pri fajčení e-cigarety nedochádza k spaľovaniu, ale len k premene kvapalnej náplne na syntetickú paru. E-liquid obsahuje propylénglykol, alebo glycerol, nikotín a aromatické látky. Táto kvapalná náplň, nazývaná aj e-liquid obsahuje rôzne množstvá nikotínu. Náplň si vyberáte sami podľa vášho uváženia. Existujú rôzne príchute e-liqudov s rôznymi koncentráciami nikotínu.

E-liquid náplne majú rôzne chute a vône, od tradičných, až po tie menej klasické. Nájdete tabakové príchute, cez rôzne druhy ovocia až po čokoládu, kávu či mentol. Pri výbere e-liquidu si dajte záležať na príchuti, pretože každý obľubuje niečo iné. Taktiež si dajte pozor na obsah nikotínu. Ak fajčíte veľa, vyberte si e-liquid s vyššou intenzitou, ak fajčíte pomenej, stačí vám aj e-liquid s najnižším obsahom.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273