• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Darčeky pre správneho chlapa

12/01/12 Tags: darček, darčeky

Kúpiť darčeky pre muža býva naozaj ťažké. Či už je to otec, brat, kamarát alebo partner. Nad výberom si lámeme hlavu a nakoniec aj tak kúpime len niečo na poslednú chvíľu. Balíček kozmetiky, kravatu, ponožky… Prečo je to také zložité? Ak totiž dotyčný pán nie je vo veku, ktorý ho oprávňuje byť fanúšikom rôznych športových klubov a zberateľom kariet či dresov, potom už veľa možností neostáva.

Nezvyčajné a nápadité darčeky

Pri hľadaní darčeka pre partnera je zväčša výber jednoznačný. Zaručená klasika je obľúbený značkový parfum. V prípade menej romantických darčekov je to skôr niečo, čo partner potrebuje a sám si to nekúpi. Napríklad oblečenie, či náradie pre domácich „kutilov“. Ak však nehľadáte darček pre partnera, ale skôr pre kamaráta či brata, môžete nechať svoju fantáziu zapracovať a vybrať niečo nezvyčajné, vtipné a nové. Alkoholové darčeky! Priznajme si, nejaký ten pohárik vínka, pivko, či niečo tvrdšie si z času na čas dopraje každý chlap. A ak ide napríklad o narodeninovú alebo inú oslavu, je tých pohárikov trošku viac. A na takúto príležitosť sa alkoholový darček perfektne hodí. Nielenže pri konzumácii napomôže, ale rozprúdi aj zábavu. K populárnym alkoholovým darčekom patria:

K mimoriadne obľúbeným alkoholovým hrám patrí napríklad alkoholová ruleta, v ktorej víťazí ten, kto si najdlhšie pamätá svoje meno a vek. Pri alkoholovom golfe zas každý presný zásah znamená pohárik pre Vás. Aj alkoholové bingo je jednoduché. Pije ten, komu padne správna farba. Samozrejme, pravidlá môžete meniť a prispôsobiť ich Vašej párty. Fantázii sa medze nekladú. A oslavu ešte viac okorenia ľadové panáky. Dajte si svoj obľúbený nápoj priamo z ľadu! Rôzne veselé uzávery a otvárače budú tiež milým doplnkom k tejto párty výbave.

Ak však máte kamarátov mysliteľov a abstinentov, s týmto typom darčeka nepochodíte. Mohla by potešiť skôr sudoku kocka. Je kombináciou hry sudoku a rubikovej kocky. To znamená, že pri skladaní sudoku kocky sa neriadite farbami, ale princípmi hry sudoku. Zaujímavý nápad, čo poviete? Tak teda smelo do nakupovania darčekov!

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273