• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Sprej proti artritíde ArthroNeo bude prezentovaný online

28/04/16

Reumatoidná artritída je najbežnejším typom auto-imunitnej artritídy, ktorá pôsobí na zápästia a malé kĺby v rukách vrátane hánok a prostredných kĺbov prstov. Ľudia si často myslia, že artritída je ochorenie, ktoré postihuje iba starších ľudí a jej riziko s vekom rozhodne naozaj narastá. Výskumy však naznačujú, že viac než polovica ľudí postihnutých touto chorobou je mladšia ako 65 rokov. Reumatoidná artritída je bežnou formou artritídy, ktorá spôsobuje, že telo napáda svoje vlastné mäkké tkanivá a kĺby. Toto ochorenie najčastejšie postihuje ruky a chodidlá, no niekedy tiež lakte, ramená a krk. Opuch kĺbov je pritom často relatívne výrazný.


Nový sprej proti artritíde sa momentálne testuje a kontroluje v meste Atlanta v americkom štáte Georgia. Spoločnosť ArthroNEO LLC sa chystá po jeho schválení svetu predstaviť svoj produkt. Očakáva sa, že tento produkt bude uvedený na trh online za týždeň alebo dva. Ak dosiahne objem predaja očakávaný úspech, produkt sa bude predávať aj v lekárňach.

Spoločnosť ArthroNeo odhalila niekoľko prísad tohto spreja – patrí medzi ne napríklad Arnika horská, ktorá obsahuje kľúčové látky dôležité pre zdravé kosti, ricínový olej, ktorý predstavuje účinnú látku na liečbu bolesti kĺbov (tento olej sa používa ako prírodný liek na artritídu už celé stáročia). Ďalšou zložkou je Levanduľa lekárska, ktorá obnovuje kĺby a posilňuje ich v prípade výskytu zápalu (artritídy) a degeneratívnych zmien (artrózy). Poslednou zverejnenou prísadou je gáfor, ktorý potláča zápal a bolesť, ak dôjde k rozvoju ochorenia kĺbov, chrupaviek a šliach.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273