Silky Soft Musk – očarujúca dámska vôňa od AVONu

Spoločnosť AVON Cosmetics rozširuje svoje portfólio dámskych vôní o ďalšiu novinku – Toaletnú vodu Silky Soft Musk, ktorá je zosobnením sladkej zmyselnosti. Vďaka nej sa budete cítiť pôvabne počas celého dňa.

AVON prináša dámsku voňavú novinku v podobe Toaletnej vody Silky Soft Musk, ktorá patrí do kategórie drevito-orientálnych vôní. Jemná konvalinka sa snúbi so šťavnatým tónmi sviežeho ovocia a spoločne sa otvárajú hrejivému objatiu zmyselného pyžma. Toaletná voda Silky Soft Musk je ideálnou voľbou na jarné obdobie. Zamilujú si ju hlavne dámy, ktoré sa chcú cítiť pôvabne a obľubujú príjemne sladké vône.

Toaletna voda Silky Soft Musk

AVON, spoločnosť pre ženy, je poprednou celosvetovou kozmetickou spoločnosťou s ročným obratom takmer 11 mld. dolárov. Ako jedna z najväčších spoločností na svete v oblasti priameho predaja svoje výrobky predáva prostredníctvom viac ako 6 miliónov aktívnych nezávislých reprezentantov. Výrobky AVON sú dostupné vo viac ako 100 krajinách. Ponuka zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. Ku najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe. Viac o spoločnosti a produktoch AVON sa dozviete na www.avon.sk.

 

Related Post