• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Päť zásad vhodného spodného prádla

28/04/12

Spodné prádlo nosí každý, možno až na pár výnimiek, keďže sa nájdu aj takí, ktorí sa cítia lepšie bez neho. Ako si vybrať spodné prádlo tak, aby nám naozaj vyhovovalo:

1. Materiál. Materiál je často alfou a omegou. Tých dôvodov je viac. Sú materiály, ktoré sú na nosenie príjemnej a ktoré sú zas menej príjemné. To je často veľmi individuálne a každému vyhovuje niečo iné. O čosi dôležitejšie je, že ľudia s citlivejšou pokožkou môžu na určité materiály negatívne reagovať a ich prípade odporúčam prírodné materiály.

2. Druh. Keď si vezmeme len ženské nohavičky, tak máme skoro 10 rôznych druhov. Tango nohavičky, boxerky, klasické nohavičky a mnohé iné. Podobne sú na tom aj podprsenky, kde je tiež veľa rôznych druhov. Tu sa treba držať dvoch zásad. Číslo jedna je pohodlie. Musíte sa v nich cítiť naozaj v pohode, nič nemôže tlačiť ani škriabať. Druhá vec je spoločenská udalosť. Hlavne tangáče sú veľmi citlivá záležitosť a určite by ste po nich nemali siahať v prípade, keď to môže byť spoločensky nevhodné.

3. Kúpa. Čoraz populárnejší je nákup spodného prádla cez internet. Internet prináša so sebou viac komfortu, ale aj výhodnejšie ceny.

4. Cena. Čím drahšie tým lepšie určite neplatí vždy. Treba zvážiť pomer cena a kvalita a snažte sa ušetriť skôr tak, že kúpite balenie s viacerými kusmi alebo práve budete nakupovať cez internet.

5. Hygiena. Pri spodnom prádle je veľmi dôležitá starostlivosť o prádlo. Perte ho pravidelne a držte sa informácií na štítku. V prípade, ak má prádlo negatívny účinky na pokožku, môžete skúsiť zmeniť prací prášok alebo aviváž.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273