Oslávte ženskosť s novinkami AVON Care s vôňou jazmínu!

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje jemnú hydratačnú starostlivosť s vitamínom E a vôňou jazmínu značky AVON Care. Novinky majú vylepšené zloženia, ktoré pokožke zaručia dostatočnú hydratáciu a výživu.

AVON prináša ďalšiu líniu značky AVON Care s novými vylepšenými zloženiami, ktoré zaručujú pokožke 24-hodinovú hydratáciu, vďaka posilneniu ochrannej vrstvy pokožky a zároveň ju zanechávajú hodvábne jemnú. Výrobky obsahujú komplex vitamínu E, ktorý pokožku vyživuje a jazmín jej dodáva príjemnú vôňu. Jemná hydratačná starostlivosť pozostáva z telového mlieka, balzamu na pery a krému na ruky. Výrobky sú dermatologicky testované, takže sú bezpečné pre vás aj vašich blízkych.

Trblietavé telové mlieko s jazmínom a vitamínom E

Hydratačné a trblietavé telové mlieko s vitamínom E a vôňou jazmínu poskytuje pokožke dlhotrvácnu hydratáciu, zanecháva ju hebkú a jemne trblietavú.

Zjemňujúci balzam na pery s jazmínom, glycerínom a vitamínom E

Balzam na pery úžasne hydratuje a zjemňuje pery.

Ochranný krém na ruky, nechty a nechtovú kožtičku s jazmínom, glycerínom a vitamínom E

Krém na ruky hydratuje a chráni ruky, zároveň zjemňuje nechtovú kožtičku.

Ochranny krem na ruky, nechty a nechtovu kozticku s jazminom, glycerinom a vitaminom E_small Trblietave telove mlieko s jazminom a vitaminom E_small Zjemnujuci balzam na pery s jazminom, glycerinom a vitaminom E_small

Related Post