Oslávte všetko šťastie s novým parfumom od AVONu!

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje nový zmyselný Toaletný parfum AVON Luck for Her, s ktorým budete mať šťastie na vašej strane. Cíťte sa výnimočne vďaka tejto jedinečnej vôni!

AVON v spolupráci s poprednou svetovou teniskou Máriou Šarapovovou prináša nový sofistikovaný a vzrušujúci parfum AVON Luck for Her. Vďaka nádherným tónom sviežeho citrusu a vzácneho kvetu kaktusu v spojení s hrejivými drevitými tónmi sa budete cítiť výnimočnejšie ako kedykoľvek predtým. Vôňa svojim obsahom vytvára esenciu radosti a úspechu, ktorá vás bude sprevádzať počas celého dňa. Oslávte všetko šťastie, ktoré vám ponúka život!

Luxusná vôňa AVON Luck je v ponuke aj pre pánov, ktorí chcú mať šťastie na svojej strane. Vôňa z kategórie drevitých aromaticko-jantárových vôní je určená pre moderných gentlemanov.

Nový Toaletný parfum AVON Luck for Her odporúča tenistka svetového formátu Mária Šarapovová, ktorá je jeho tvárou.Mária Šarapovová je úspešná svetová tenistka, ktorá sa okrem športu venuje aj biznisu, filantropii a návrhárstvu. Je známa ako sociálny magnát s vyše 12 miliónmi fanúšikov na Facebooku a na Bing-u je najvyhľadávanejšou športovkyňou roku 2013. Pred 3 rokmi sa stala vyslancom dobrej vôle pre Rozvojový program OSN (UNDP) a darovala príspevky na projekty v Černobyle, jej rodnej krajine. V auguste 2012 si založila značku Sugarpova, v ktorej figuruje ako zakladateľka a kreatívna riaditeľka.

Related Post