Novinka od AVONu: CC korekčný pleťový krém

Okamžité prekrytie nedokonalostí pleti a starostlivosť v jednom kroku!

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje novú generáciu krycích krémov Color Correct pre posilnenie pleti. CC krém zaistí okamžite bezchybné prekrytie všetkých nedokonalostí pleti, dlhodobú hydratáciu a ochranu v jedinom kroku.

AVON predstavuje CC korekčný pleťový krém novej generácie, s ktorým bude vaša pleť bezchybná v jednom kroku. Farbu korigujúce pigmenty okamžite prekryjú nedokonalosti pleti a dodajú jej nádherný žiarivý vzhľad. Vitamín C a sladké drievko pomáhajú redukovať viditeľnosť pigmentových škvŕn a tmavých miest pre jednotný tón pleti. Ľahké nemastné zloženie hydratuje pleť 24 hodín*. CC krém pomáha bojovať proti voľným radikálom a chráni pleť slnečným žiarením s OF20. Nanáša sa na čistú pleť ako pleťový krém. Je dostupný v 5 odtieňoch.

CC korekčný pleťový krém S OF20 Ideal Flawless
• Lepšie krytie
• Pokročilá dokonalosť
• Dlhotrvajúca hydratácia
• Rozsiahla ochrana
• Jednoduchá aplikácia

O spoločnosti AVON
AVON, spoločnosť pre ženy, je poprednou celosvetovou kozmetickou spoločnosťou s ročným obratom takmer 11 mld. dolárov. Ako jedna z najväčších spoločností na svete v oblasti priameho predaja svoje výrobky predáva prostredníctvom viac ako 6 miliónov aktívnych nezávislých reprezentantov. Výrobky AVON sú dostupné vo viac ako 100 krajinách. Ponuka zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. Ku najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe. Viac o spoločnosti a produktoch AVON sa dozviete na www.avon.sk.

Related Post