• Čo získam?
  • PR článok s možnosťou troch odkazov. Stačí nás kontaktovať!
Pridaj článok

Kvety a exotické motívy na detskom oblečení

15/07/16 Tags: iDO, kvalitná detská móda, kvetinové oblečenie

Leto je v plnom prúde, prázdniny tiež, slniečko hreje a ľudia sa vyberajú na dovolenky, najčastejšie niekam k vode. Buď cestujú k moru, k jazerám alebo na kúpaliská. K vode patrí aj plážová móda, pre ktorú sú typické nie len modro-biele pásiky, ale i tropické kvety rôznych farieb, palmy či morské vlny. A detičky v nich vyzerajú naozaj rozkošne.

Letné oblečenie by malo byť v prvom rade z príjemných materiálov, medzi ktoré jednoznačne patrí najmä bavlna. Najlepšie je zvoliť svetlé farby, tmavšie sú vhodnejšie na večer, kedy už slnko nie je také ostré. Parádne môžu byť už najmenšie detičky. Oblečte dcérke letné šatky s kvetinovou potlačou, dievčenský krátky overal na ramienka alebo rôzne pestrofarebné tričká, ktoré sa krásne dajú skombinovať s dlhými či krátkymi nohavicami alebo sukničkami.

Veselé „dovolenkové“ motívy majú zastúpenie aj v chlapčenských kúskoch oblečenia. Polokošeľa s tropickými kvetmi alebo krátke kvetované nohavice pristanú každému malému fešákovi. A to nemusia byť ani pri mori. Celá vaša rodinka sa môže do podobných motívov obliecť aj vtedy, keď si len vyjdete do mesta na zmrzlinu.

Viac článkov tohto autora. >