• Čo získam?
  • Reklamný článok zadarmo s možnosťou troch odkazov!
Pridaj článok zadarmo

Good Niter predstavuje nový ústny sprej proti chrápaniu na Internete

11/03/16

Good Niter - ústny sprej proti chrápaniu, nový clinicky testovaný liek proti chrápaniu sa zjavil na internete v Európe. Je vyrobený americkou spoločnosťou (Good Niter company), a patentovaná formula spreja preukazuje poskytnúť okamžitú akciu proti chrápaniu, aj ked´sa používa po prvýkrát.

Good Niter sprej je inovatívny úplne prírodný produkt a jeho zloženie ingrediencie pôsobí priamo na 3 problemových oblastiach, kde chrápanie môže nastať – ústa, hrdlo, nos. Produkt obsahuje výťažok z mäty, ktorý pomáha upokojiť hrdlo a sínusy – 2 hlavné príčiny chrápania. Liek obsahuje tiež výťažok z melissa officinalis (medovka), ktorá zmierňuje napätie z pažerákových svalov a uľachčuje dýchanie. Pravidelné užívanie vedie k zníženiu vibracií v hrdle a tým pomáha zmierniť príznaky chrápania. Ďalšie zložky sú výťažok zo salvia officinalis (Šalvia lekárska ), kyselina hyaluronová, ktorá maže a tonuje Vaše krčné svaly a poskytuje dlhotrvajúcu úľavu a ochranu, vitamín E pre lepšiu antioxidačnú funkciu a transport kyslíka. Good Niter sprej bude najprv rozšírený v Taliansku, Španielsko, Grécko, Mad´arsku, Portugalsku a Českej republike. Potom v apríli bude výrobok prezentovaný aj v d´alších európskych krajinách. Spoločnosť Good Niter planuje veľkú marketingovú kampaň na internete, rovnako aj televízne reklamy vo vysielaní, súvisiacich zo zdravím.

Viac článkov tohto autora. >

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /www/doc/www.napis.sk/www/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273